هکر تلگرام دختر دانشجو دستگیر شد
کد خبر: ۸۹۴۷
تاریخ انتشار: 2015 August 26    -    ۰۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۸
 این هکر در بازجویی های پلیس گفت یک ماه پیش قصد فعال کردن نسخه دسکتاپ نرم افزار تلگرام خود را داشتم که پس از وارد کردن مکرر شماره تلفن همراهم کد تأییدیه را دریافت نکردم و پس از آن شماره تلفن زن جوان را که با هم در یک دانشگاه دانشجو هستیم و در آن زمان آنلاین بود وارد کردم.

هکری که حساب کاربری شبکه اجتماعی تلگرام شهروند بیرجندی را هک کرده بود دستگیر شد.

چندی پیش دختری با در دست داشتن شکایتی مبنی بر دسترسی غیرمجاز یک ناشناس به حساب کاربری‌اش در شبکه تلگرام به پلیس فتای خراسان جنوبی مراجعه کرد.

این زن با استرس و نگرانی زیاد به مهندسان پلیس فتا گفت: مدتی است که متوجه شدم پیام‌های شبکه تلگرام نصب روی گوشی من، پیش از اینکه نرم افزار را اجرا کنم خوانده می‌شود و این کار توسط یک ناشناس صورت می‌گیرد که باعث نگرانی من شده و خواستار رسیدگی به موضوع هستم. رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی در رابطه با این خبر گفت: با بررسی‌ها و اقدامات سایبری شخص ناشناس لاگین شده به حساب کاربری تلگرام این زن شناسایی شد و پلیس وی را احضار کرد.

سرهنگ «سید غلامرضا حسینی» اظهار داشت: این هکر در بازجویی‌های پلیس گفت یک ماه پیش قصد فعال کردن نسخه دسکتاپ نرم افزار تلگرام خود را داشتم که پس از وارد کردن مکرر شماره تلفن همراهم کد تأییدیه را دریافت نکردم و پس از آن شماره تلفن زن جوان را که با هم در یک دانشگاه دانشجو هستیم و در آن زمان آنلاین بود وارد کردم.

این آشنا ادامه داد: با شگردی خاص کد تأیید را از شاکی دریافت کردم و حساب تلگرام وی در سیستم من فعال شد و قابلیت خواندن پیام‌های تلگرام وی را داشتم.

سرهنگ «حسینی» خاطرنشان کرد: با شناسایی و دستگیری هکر شبکه اجتماعی تلگرام پرونده تشکیل شده به همراه طرفین به دادسرا اعزام شدند.

ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار