انتقام سخت دو زن مراکشی از داعش
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۸۸۵۹
تاریخ انتشار: 2015 August 26    -    ۰۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۵
تروريست‌هاي داعش در عراق و سوريه مورد حملات گسترده از سوي نيروهاي ارتش اين دو کشور قرار گرفته‌اند، علاوه بر آن ائتلاف آمريکايي نيز به حملات هوايي عليه مواضع اين گروه ادامه مي‌دهد؛ اما داعش با دردسر جديدي مواجه شده که خود مسئول به وجود آمدن آن است.

دو زن مراکشي آلوده به ويروس ايدز که برده جنسي تروريست‌هاي داعش بودند موجب شدند دست‌کم 16 داعشي به اين ويروس کشنده مبتلا شوند. اين اتفاق در استان ديرالزور سوريه رخ داد و سران داعش را به شدت نگران کرد. پس از آزمايش بر روي تروريست‌هايي که اين دو زن مراکشي را خريداري کرده بودند تا از آنها بهره‌برداري جنسي کنند، مشخص شد 16 داعشي به ويروس "اچ آي وي" آلوده شده‌اند. اين افراد هم‌اکنون در قرنطينه به سر مي‌برند و قرار است در عمليات انتحاري از آنها استفاده شود.

سران داعش که از رواج بي‌بندوباري جنسي ميان اعضاي اين گروه به خوبي آگاه هستند، نگرانند بيماري‌هاي مقاربتي در ميان اعضا شيوع پيدا کند. آنها بايد در شيوه برده‌داري جنسي تغييرات اساسي بوجود آورند. در قدم اول از همه اعضاي داعش خواسته شده است حتما آزمايش ايدز بدهند.

دو زن مراکشي که با گسترش ويروس ايدز از تروريست‌هاي داعش انتقام سختي گرفته‌اند، به ترکيه فرار کردند زيرا اجراي حکم اعدام براي آنها از سوي داعش قطعي بود.

اوايل سال ميلادي جاري يک تروريست داعشي با مليت اندونزيايي پس از آنکه زن ايزدي را مورد تجاوز جنسي قرار داد به ويروس ايدز مبتلا شد. او که از اين موضوع اطلاع نداشت در يکي از بيمارستان‌هاي داعش خون اهدا کرد و موجب شد ويروس "اچ آي وي" به ديگر اعضاي داعش نيز انتقال يابد. اين تروريست آلوده به ايدز در استان حصکه به دست هم‌کيشان خود اعدام شد. پزشک عربستاني که خبر ابتلاي اين تروريست به ايدز را منتشر و او را عامل شيوع معرفي کرده بود نيز اعدام شد.

باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر