۱۷ ساعت شکنجه نمکی تا سرحد مرگ + عکس
کد خبر: ۸۷۸
تاریخ انتشار: 2015 May 22    -    ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۲
کایلن کندی «۱۸ ساله به همراه»شان پاول «۲۱ ساله پس از حمله ور شدن به دو دختر ۱۴ ساله و ربودن آنان از صحنه‌های خشونت آمیز این درگیری فیلم گرفتند.

 17 ساعت تجاوز به 2 دانش آموز

بر اساس این گزارش دو دختر نوجوان در مسیر مدرسه مورد حمله» کایلن «و» پاول «قرار گرفتند و پ
س از ربوده شدن، دو نوجوان مسلح در حالی آنان را بی‌رحمانه با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند، از لحظه به لحظه زجر کشیدن و شکنجه شدن قربانیان خود فیلم ضبط می‌کردند و آن را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.

به گزارش پلیس، مهاجمین با قرار دادن چاقو بر روی گردن قربانیان از آنان فیلم می‌گرفتند و سپس در شبکه‌های اجتماعی با هدف ترویج اعمال تخریب و خشونت آمیز نسبت به نوجوانان وحشت زده‌ای که ربوده می‌شوند و مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند، منتشر می‌کردند.

 «کایلن کندی» و «شان پاول» سنگدل دو دختر نوجوان را پس از ربودن به منزل مسکونیشان در هرتفوردشایر در لندن منتقل کردند و هر دو آنان را بیش از ۱۷ ساعت وحشیانه مورد آزار و اذیت جنسی قرار دادند.

 17 ساعت تجاوز به 2 دانش آموز

به گزارش پلیس، قربانیان این جنایت با استفاده از غفلت آنان که از فرط مصرف مشروبات الکلی نیمه بیهوش شده بودند موفق به فرار شدند و پس از رسیدن به اولین دفتر پلیس و شرح آنچه رخ داده بود از دو جوان شکایت کردند.

پس از چهره نگاری، این مجرمین سابقه دار شناسایی و پلیس موفق به دستگیری آنان در منزل مسکونیشان شد.

به گفته پلیس پس از شرح قربانیان این حادثه از آنچه رخ داده بود مهاجمین سر دختران را به مدت بیش از ۱۰ ثانیه در سه نوبت تحت فشار زیر آب قرار می‌دادند و با ریختن نمک داخل دهان، آنان را تا سر حد مرگ شکنجه می‌کردند.
 17 ساعت تجاوز به 2 دانش آموز

به گفته «مایکل اسبهت» دادستان دادگاه به نقل از این خبرگزاری؛ «کایلن کندی» و «شان پاول» با توجه به آنچه انجام داده‌اند باید به مدت طولانی به زندان محکوم شوند.

پس از دستگیری «کایلن کندی» و «شان پاول» و بررسی سوابق آنان و اقرار صریح به اقدام به سرقت، حمله به قصد غارت، آدم ربایی، حبس کاذب و دو اتهام آسیب جسمانی واقعی هر یک به صورت جداگانه به شش سال و سه ماه در یک موسسه بزهکاران جوان محکوم شدند.

همچنین آنان چندین فقره سابقه سرقت‌های خیابانی و انجام اعمال خشونت آمیز در بیرمنگام را نیز داشتند.

قاضی پس از رد صلاحیت آنان در خصوص آزاد بودن، تبهکارن نوجوان را از «مجرمین خطرناک» برشمرد و در تعیین حکم آنان اظهار داشت: هیچ گونه ملاحظه‌ای با وجود اظهار ندامت مجرمین نباید در نظر گرفته شود.

این بدان معناست که آنان به مدت سه سال به صورت موقت بازداشت شده‌اند و حکم نهایی آنان پس از تکمیل پرونده به دلیل وجود جرایم مشابه پس از محاکمه شدن اعلام خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر