تخریب نمادهای عاشورایی در بحرین +عکس
bato-adv
کد خبر: ۸۷۰۱۵
تاریخ انتشار: 2017 September 28    -    ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
 مزدوران رژیم آل خلیفه همچنان به تخریب نمادهای عاشورایی و پایین آوردن پرچم و دست نوشته‌های محرمی ادامه می‌دهند.

به گزارش شبکه تلویوزیونی اللؤلؤة، حملات برنامه‌ریزی شده رژیم آل خلیفه و تشدید محدودیت‌های این رژیم علیه آزادی‌های دینی و هدف قرار دادن نمادهای عاشورایی در مناطق مختلف بحرین ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، برای دومین روز متوالی، نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه به تخریب نمادهای عاشورایی در منطقه المصلی پرداخته و پرچم‌های حسینی را پایین آوردند.

همچنین موارد مشابهی از تخریب نمادهای عاشورایی به دست مزدوران رژیم آل خلیفه در دو منطقه اسکان جد حفص و المصلی، به ثبت رسید.

در منطقه المالکیه نیز شهروندان بحرینی با نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه که قصد تخریب نمادهای عاشورایی را داشتند، درگیر شدند.

از سوی دیگر نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه روز گذشته تدابیر امنیتی خود در شهرک الدراز منامه را تشدید کرده و به تخریب نمادهای عاشورایی و پایین آوردن پرچم‌ها و تصاویر آیت‌الله شیخ عیسی قاسم و زندانیان پرداختند.

مزدوران آل خلیفه روز بیست و دوم سپتامبر (31 شهریور) نیز به منطقه الدراز حمله و نمادهای عاشورایی را تخریب کردند.

از پانزدهم الی بیست و یکم سپتامبر (24 الی 30 شهریور)، 24 مورد حمله به نمادهای عاشورایی از سوی مزدوران رژیم آل خلیفه در 19 منطقه بحرین به ثبت رسیده است.

این در حالی است که شبه نظامیان رژیم آل خلیفه در راستای ادامه هدف قرار دادن نمادهای دینی شیعیان، 10 شهروند ساکن منطقه الشاخوره را دستگیر کرده و از آن‌ها تعهد گرفتند که به سیاه‌پوش کردن خیابان‌ها نپردازند.تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار