واکنش جنجالی آنجلینا جولی به منتقدان فیلم جدیدش
bato-adv
کد خبر: ۸۶۵۴۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2017 September 24    -    ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
بازیگر آمریکایی آنجلینا جولی از انتقاد های مردم نسبت به نحوه ی انتخاب بازیگران فیلم جدیدش خوشحال نیست، منتقدان بر این باورند که وی با گرفتن پول کودکان از آنها، دل این کودکان را شکسته است.
واکنش جنجالی آنجلینا جولی به منتقدان فیلم جدیدش«اختصاصی تابناک باتو» بازیگر آمریکایی، آنجلینا جولی از انتقاد های مردم نسبت به نحوه ی انتخاب بازیگران فیلم جدیدش خوشحال نیست، منتقدان بر این باورند که وی با گرفتن پول کودکان از آنها، دل این کودکان را شکسته است. جولی در مصاحبه ای نحوه ی انتخاب بازیگران این فیلم را توضیح میدهد. مخاطب این انتخاب کودکان اهل کامبوج هستند. این کودکان برای انتخاب نقش اصلی فیلم " اول پدرم را کشتند " مصاحبه میشدند.
 
جولی میگوید که هدف او این بوده که از بین یتیم خانه ها، سیرک ها و مدارس مناطق خیلی فقیر این بازیگر را انتخاب کند. در فرایند این گزینش، جلوی هر کودک روی میز مقداری پول قرار داده میشود. کودکان باید به چیزهایی که لازم دارند فکر کرده و پول را بدزدند. سپس جولی نقش کسی را بازی میکند که متوجه دزدی آنها میشود و آنها باید درباره ی دلیل اینکارشان دروغ بگویند.

جولی در بیانیه ای به این انتقادها پاسخ داد. طبق گفته ی وی این صحنه تنها بخشی از فیلم است و از اینکه با آن همانند یک رویداد واقعی برخورد میشود ناراحت است.
 
 
حتی فکر به اینکه مقداری پول به طور واقعی از یک کودک گرفته شده است غلط و ناراحت کننده است کودکان از ساختگی بودن صحنه مطلع بودند.  اگر با چنین صحنه ای در دنیای واقعی روبرو شوم قطعا عصبانی خواهم شد.
 
واکنش جنجالی آنجلینا جولی به منتقدان فیلم جدیدش
 
سالهای سال است که جولی در کارهای نیک بین‌المللی شرکت میکند. وی همچنین نماینده ی ویژه ی آژانس پناهندگی سازمان ملل است.
کاربران شبکه های اجتماعی نحوه ی انتخاب بازیگر وی را نامهربانانه و توهین به بچه های فقیر نامیدند.

در واقع قسمت ناراحت کننده ی این فرایند شباهت بیش از اندازه ی آن به واقعیت است. تصور این پروسه با روح و روان انسان بازی میکند.  جولی نیازمند عملکرد بهتری بود و نباید اینگونه پول واقعی را جلوی این بچه های فقیر قرار میداد. هیچ فیلمی ارزش صدمه زدن به روح و روان حتی یک کودک را نیز ندارد.
 
فیلم " اول پدرم را کشتند " درباره ی دولت خودکامه ی کامبوج در دهه ی هفتاد میلادیست که بیش از یک میلیون نفر را قتل عام کرد. جولی میگوید که دختر کوچکی که برای بازی در نقش اول انتخاب شد به علت احساساتی شدن هنگام پس دادن پول مورد گزینش قرار گرفته است. دختر گفته بود که پول را برای برگزاری مراسم‌خاکسپاری پدربزرگش نیاز دارد.

تهیه کننده ی اهل کامبوج این فیلم میگوید که آنگونه که برخی فکر میکنند کودکان مجبور به چیزی نشدند یا فریب داده نشدند. آنها به خوبی در مورد تقلبی بودن این صحنه ها تفهیم شده بودند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
اسماعیل
|
United States
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
3
14
کسانیکه به آنجلينا انتقاد میکنند واقعا متوجه روح بی نظیر او نیستند. او بارها نشان داده است که یک انسان بینظیر است. لطفا در نظر بگیرید که او اخیرا به ميانمار و بنگلادش مسافرت کرده و با مسلمانان آوره آنجا دیدار و همدردی کرد در حالیکه حتی یک بازیگر ایرانی و مسلمان هم این کار را نکرد. او بچه هایی را از کشورهای فقیر قبول کرده و به عنوان مادر سرپرست آنها شده است. اخیرا خودش را بازنشسته کرد که بعد از طلاقش تمام وقتش را صرف فرزندانش کند.
پاسخ ها
ناشناس
| |
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
واقعا اونقدر پول و شهرت و اعتیار داره که خودش و بچه هاش تا آخر عمر بخورن و بخوابن. ولی از آسایش خودش می زنه و دائم تو هائیتی و مصر و پاکستان تو خاک و خل برای بهتر شدن وضعیت آدما تلاش می کنه.
یه دکتره بی کار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۳
4
3
آنجلینا، چه خودمونی ، اصلا بگین انجی
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار