داریوش مهرجویی نمایش خود را به صحنه می برد
کد خبر: ۸۶۰۷
تاریخ انتشار: 2015 August 23    -    ۰۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۰
داریوش مهرجویی تئاتر خود را از 15 شهریور در پردیس «کوروش» به صحنه می‌برد.
 
طبق اعلام هادی خوانساری، مدیر تولید این پروژه، نمایش «غرب واقعی» به کارگردانی داریوش مهرجویی از نیمه شهریور در سالن البرز پردیس کوروش اجرا خواهد شد.

در این نمایش که نوشته ای از سم شپرد است، امین حیایی، محمدرضا خلج، جمال مرتضوی، فریده سپاه منصور و جمیله فردین بازی می کنند و کمی بعد از شروع کار امیر علی دانایی نیز به گروه ملحق می شود.

«غرب واقعی» داستان دو برادر و تضادهای زندگی و رفتاری آن ها را روایت می کند. این نمایشنامه توسط داریوش مهرجویی ترجمه شده و او علاوه بر «غرب واقعی»، «کودک مدفون» یکی دیگر از آثار مشهور سم شپرد را هم ترجمه کرده است.

مهرجویی قبل تر هم نمایش «درس» یکی از آثار مشهور اوژن یونسکو را در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه برده بود و نمایش «غرب واقعی» دومین تئاتر او به شمار می آید.

در این نمایش امین حیایی دستیار اول کارگردان و برنامه ریز است و سهیل برخورداری، سید پارسا حسینی و سپیده نازیار اعضای گروه کارگردانی هستند.

وحیده محمدی فر نیز دستیاری تهیه و طراحی صحنه و لباس را برعهده دارد. همچنین فرشاد جوان (مدیر فنی)، تورج اصلانی (تصویربردار)، حنیف سروری (مدیر صحنه)، مهسا محمودزاده (گریم)، محمود خرسند (صدابردار)، حامد گرشاسبی، محسن زند، ایرج تدین، پرویز سلیمانی و سپیده نازیار(گروه صحنه و لباس)، نیلوفر خوش خلق، حامد خوانساری، پیمان کرمانی و محمد خلج زاده (عکس و تصویربرداری پشت صحنه) و هادی خوانساری (مدیر روابط عمومی و تولید) از دیگر عوامل نمایش «غرب واقعی» هستند.

ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار