قمه کشی ۵۰ نفره در یکی از پارک های تهران!
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۸۵۸۱
تاریخ انتشار: 2015 August 23    -    ۰۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
گروهی از اراذل و اوباش که اقدام به رعب و وحشت در یکی از پارک‌های شهر تهران کرده بودند با حضور پلیس در محل متفرق شده و ۱۰ تن از آنان نیز دستگیر شدند.

در راستای اجرای طرح امنيت و آرامش در محلات پايتخت که بر اساس درخواست های شهروندان و با هدف پاسخگوئي به مطالبات به حق شهروندان و نيازهاي مردم صورت مي گيرد، ساعت ۰۱:۰۰ بامداد ۲۶مردادماه ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا حين گشت زني در سطح حوزه استحفاظي بودند كه در پي اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبی بر درگيري دسته جمعي و قمه كشي و تجمع اراذل و اوباش در خيابان پاسدار گمنام پارك هفت تير بلافاصله سه اکیپ از ماموران تخصصی این یگان با توجه به اهمیت موضوع به محل اعزام شدند.

ماموران به محض ورود به پارك مشاهده نمودند تعداد حدود ۵۰ نفراز اراذل و اوباش در وسط پارك جمع شده اند و همه بلا استثنا قمه و چاقو و چوب به دست دارند كه با توجه به زياد بودن تعدادشان و از آنجاییکه اقدام به عربده كشي و ایجاد هياهو در پارك به راه انداخته بودند ماموران با هماهنگي مركز پيام کلانتری نسبت به دستگيري نفرات اقدام کردند.

باتوجه به وضعيت موجود ابتدا تعداد ۲تير هوايي با اسلحه سازمانی شليك کردند كه همه نفرات متفرق و اقدام به فرار نمودند كه ماموران ضمن تعقيب وگريز نفرات به صورت پياده موفق شدند تعداد ۳نفر با اسامی "حمید" معروف به "حمید افغان"،فرخ" و احسان"را درمحل دستگير کنند و يك كاردسلاخي از حمید افغان كه بركمرش بودكشف گرديد.

ماموران یکی از ارازل اوباش به نام "عادل" که قمه يك متري در دست داشت و با دیدن مامورين قمه را به زمین پرت كرده و متواري شد را دستگیر و در ادامه افرادي به نامهای "كرامت"،"پيمان" و افراد شرور دیگر به هویت "اصغر"، احسان" "حيدر"،"داریوش" و خلیل" كه در درگيري حضور داشتند شناسايي، دستگير و به كلانتري منتقل شدند.

در حين انتقال نيز تعدادي از شهروندان كه در محل جمع شده بودند از حضور پليس و دستگيري نفرات با توجه به ايجاد ناامني در محل تقدير و تشكر نمودند.

سرهنگ علی جهان آرائی رییس کلانتری ۱۱۰ شهدا در این باره گفت: جمعاً ۱۰تن از اراذل و اوباش محله پیروزی تهران به سرکردگی "حمید افغان" که از عاملان اصلی شرارت در پارک های منطقه بودند دستگیر و پس از انتقال به کلانتری ضمن تشکیل پرونده در اختیار ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفتند.

باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر