برج میلاد صورتی می‌شود!
کد خبر: ۸۴۵۸
تاریخ انتشار: 2015 August 22    -    ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
کمپین «روبان صورتی» با مضمون اطلاع رسانی، کنترل و شناسایی سرطان پستان در ایران راه‌اندازی شده است که به همین مناسب روز نهم مهرماه سال جاری، برج میلاد تهران به رنگ صورتی می‌شود.
 
هدف از برگزاری و اجرای کمپین «روبان صورتی» بالا بردن سطح آگاهی شهروندان به ویژه بانوان در زمینه روش‌های پیشگیرانه سرطان پستان است. به منظور اطلاع رسانی بهتر و بیشتر برنامه، از تاریخ ۲۱ مردادماه تا ۳۰ مرداد، هر شب از ساعت 18 تا 23 در برج میلاد غرفه کمپین «روبان صورتی» میزبان مهمانان عزیز و علاقه مندان به این کمپین خواهد بود.
 
در این غرفه علاوه بر آموزش‌های لازم به بانوان عزیز در مورد نحوه شناسایی سرطان پستان و برنامه‌های متنوع دیگر، ثبت نام برای شرکت در پیاده‌روی بزرگ خانم‌ها در 9 مهر ماه در بوستان بهشت مادران انجام خواهد شد.
 
این پیاده روی نماد اتحاد خانم‌های ایرانی و همچنین حمایت آنها از آگاه سازی مردم در این زمینه و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان پستان خواهد بود. شرکت دانش بنیان طبیعت زنده (سینره)، برج میلاد تهران، شهرداری تهران منطقه 2، مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه 3 تهران، مدیریت بوستان بهشت مادران تهران حامیان این برنامه و موسسه پیشگیری از سرطان پستان به عنوان مجری این کمپین شما را به شرکت در این برنامه بزرگ دعوت می‌کنند.

منبع: اقتصاد آنلاین
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر