دعوا بر سر ارثیه بازیگری که خودکشی کرد
کد خبر: ۸۳۶۳
تاریخ انتشار: 2015 August 20    -    ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۸
-دعوای میان بیوه رابین ویلیامز و فرزندان این بازیگر برنده اسکار بر سر میراث به جامانده از او بالا گرفت.پایگاه خبری تحلیلی اقتصاددان: وکلای فرزندان رابین ویلیامز ضمن ارائه دادخواستی به دادگاه عالی سان فرانسیسکو، ادعا کردند که سوزان اشنایدر ویلیامز بیوه این بازیگر کمدی، تلاش می‌کند، سهم خود را از دارایی‌های به جامانده از این بازیگر، به صورت ناعادلانه‌ای افزایش دهد. آنها از دادگاه درخواست کرده‌اند که دادخواست سوزان را رد کند.

دعوا بر سر میراث بازیگری که خودکشی کرد

سوزان با ارائه دادخواستی از دادگاه تقاضا کرده بوده که اموال موجود در خانه او و ویلیامز واقع در تیبورون را از فهرست جواهرات و اشیا متعلق به ویلیامز که طبق وصیت او قرار است به فرزندانش برسد، خارج کند.این خانه لوکس در تیبورون، خارج از سان‌فرانسیسکو، بنا به گفته پلیس محل خودکشی ویلیامز در ماه اوت سال ۲۰۱۴ بوده، و به خواسته رابین ویلیامز همسر او تا پایان عمر می‌تواند در این خانه زندگی کند. سوزان در سال ۲۰۱۱ با رابین ویلیامز ازدواج کرده و مادر فرزندان رابین ویلیامز نیست.

در طرف مقابل فرزندان ویلیامز گفته‌اند که تمام اموال شخصی رابین ویلیامز می‌بایست تقسیم شود.
قاضی دادگاه به طرفین این دعوا تا ۲۱ اوت فرصت داده که تا این اختلافات را میان خود حل کنند و در جلسه‌ای در تاریخ ۲۸ اوت در دادگاه حاضر شوند.

وکیل سوزان ویلیامز تاکنون نسبت به ادعای وکلای فرزندان این بازیگر واکنشی نشان نداده است.
خبرآنلاین
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر