کلید سئوالات کنکور ۹۶ منتشر شد
کد خبر: ۷۸۸۸۲
تاریخ انتشار: 2017 July 09    -    ۱۸ تير ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵
آزمون سراسری سال ۹۶ به منظور پذیرش دانشجو برای دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس‌های خودگردان، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، پردیس دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و کدرشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد در روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه برگزار شد.

دفترچه سئوالات عمومی و اختصاصی گروه‌های آزمایشی پنج گانه برای داوطلبان داخل کشور منتشر شده است و کلید اولیه سئوالات آزمون نیز امروز یکشنبه ۱۸ تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

دفترچه سئوالات تمام گروه‌های آزمایشی حوزه‌های خارج کشور نیز از ساعت ۱۶ امروز یکشنبه ۱۸ تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شده است و کلید سئوالات این گروه از داوطلبان روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

۹۳۰ هزار و ۲۰۸ داوطلب در آزمون سراسری ۹۶ به رقابت پرداختند. نتیجه اولیه آزمون سراسری ۹۶ به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه داوطلبان در نیمه اول مردادماه منتشر می‌شود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند در نیمه دوم مردادماه برای انتخاب رشته اقدام کنند. فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی نیز نیمه دوم شهریورماه منتشر می‌شود. 
مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر