مرگ یک جوان بر اثر دیدن عکس های مستهجن+عکس
کد خبر: ۶۹۱۲
تاریخ انتشار: 2015 August 05    -    ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۵
 یک دانشجوی پزشکی که دوره کارآموزی خود را سپری می نمود طبق معمول جهت دوره کارآموزی به اتفاق سایر دوستان به بانک اسپرم رفت تا دوره های خود را طی نماید.

مرگ دانشجوی 23 ساله بر اثر دیدن عکس های مبتذل مرگ دانشجوی 23 ساله بر اثر دیدن عکس های مبتذل! +عکس

او که تصمیم گرفته بود برای چهارمین بار در کلاس شرکت کند این بار هنگامی که داشت تصاویر مبتذل را بررسی می کرد دچار حمله قلبی شد و روی زمین افتاد.


هنگامی که پزشکان متوجه شدند آقای ژنگ گنگ مدت دو ساعت می باشد از اتاق بیرون نیامده، هنگامی که برای پیگیری ماجرا نزد این دانشجو مراجعه نمودند دیدند این دانشجو روی زمین افتاده و مجله پورنو در کنارش قرار دارد.

ژنگ 23 ساله از سال 2010 وارد دانشگاه ووهان چین شد تا در رشته پزشکی تحصیل نماید.او با میل خود در برنامه های بانک اسپرم شرکت نموده بود. او در طول 10 روز اخیر 4 بار به کلاس مراجعه کرده بود.اکنون خانواده دانشجو شکایت به دادگاه برده و از مسولین بانک اسپرم شکایت نموده و خواهان 500 هزار پوند هستند.انها معتقدند مسولین دانشگاه ووهان فرزندشان را مجبور به شرکت در دوره های کاراموزی نموده اند.

اما شواهد و مدارک خلاف انرا نشان می دهد. بر اساس اخرین جلسات دادگاه خانواده دانشجو به مبلغ 19 هزار پوند بعلاوه 8 هزار پوند جهت برگزاری مراسم خاکسپاری راضی شده اند.

نیک صالحی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر