تصويري از تولد بهمن فرمان‌آرا
کد خبر: ۶۴۹۹۱
تاریخ انتشار: 2017 February 19    -    ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰
عصر شنبه 30 بهمن ماه بعد از اجرای نمایش «حرفه‌ای» به کارگردانی رضا کیانیان و بازی هدایت هاشمی، رضا کیانیان و بهاره رهنما با حضور جمع زیادی از اهالی فرهنگ و هنر مراسم جشن تولد هنرمندان تئاتر متولد بهمن ماه در سالن تماشاخانه پالیز برگزار شد.

در این مراسم که با حضور چهره‌هایی همچون بهمن فرمان آرا، احمد مسجد جامعی، فیض اله عرب سرخی، حمیدرضا نعیمی، لادن مستوفی، محمدعلی ابطحی، حسین پاکدل و ... برگزار شد رضا کیانیان پیش از دعوت از هنرمندان متولد ماه بهمن گفت: «پیشنهاد برگزاری این جشن از طرف ندا آل طیب مطرح شد و ما نیز استقبال کردیم. اما وقتی اسامی هنرمندان متولد ماه بهمن را جمع‌آوری کردیم با لیستی بالای 100 نفر مواحه شدیم که امکان دعوت کردن همه‌شان در این سالن 160 نفری مقدور نبود و به همین دلیل تصمیم گرفتیم از هنرمندان تئاتری متولد این ماه دعوت کنیم و برایشان جشن بگیریم.»

بهمن فرمان آرا، رویا نونهالی، کوروش نریمانی، سیف‌الله صمدیان، محمد حیدری از جمله چهره های مشهور در میان متولدین بهمن بودند که به دعوت کیانیان روی صحنه رفتند تا شمع تولدشان را فوت کنند. بعد از صحبت‌های کیانیان درباره مراسم شب گذشته از بهمن فرمان‌آرا خواسته شد تا به عنوان نماینده بهمن ماهی که نامش نیز با ماه تولدش همخوانی دارد شمع کیک تولد فوت شود.
 
 بهمن فرمان‌آرا شمع تولدش را در تئاتر کیانیان فوت کرد
خبرآنلاين
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار