مراحل حکاکی زیبا بر روی طالبی+عکس
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۶۱۸۰
تاریخ انتشار: 2015 July 28    -    ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
برای حکاکی روی طالبی به یه عدد طالبی سایز متوسط با سطح یک دست و همینطور چاقو و ابزارهای مخصوص حکاکی احتیاج داریم. توجه داشته باشین که برای حکاکی و تزئین انواع میوه ها بهتره میوه شما تازه باشه و البته بیش از حد هم له نشده باشه.
برای حکاکی روی طالبی به یه عدد طالبی سایز متوسط با سطح یک دست و همینطور چاقو و ابزارهای مخصوص حکاکی احتیاج داریم. توجه داشته باشین که برای حکاکی و تزئین انواع میوه ها بهتره میوه شما تازه باشه و البته بیش از حد هم له نشده باشه.برای شروع حکاکی روی طالبی ابتدا سر طالبی رو با چاقو برش بدین و ازش جدا کنید
 
بعد وسط طالبی رو به شکل مرکز گل دربیارین و اطراف اونو بردارین طوری که اطراف مرکز گل کمی عمیق شه و مرکز به شکل برآمده دیده شه.

حالا باید با نوک چاقو طرح یه گل با چند گلبرگ رو روی طالبی بکشین.

تو مرحله بعد از حکاکی روی طالبی شروع کنین با چاقوی مخصوص حکاکی اطراف گل رو خالی کردن. طوری که گل شما برجسته به نظر بیاد حالا اضافات طالبی رو از روش بردارین.

 
بریم سراغ ردیف دوم، تو این مرحله هم میتونین طرح گل رو به آرومی روی ردیف دیگه طالبی بکشین و مثل مرحله قبل شروع به حکاکی روی طالبی کنین تا یه ردیف گلبرگ بر روی طالبی به وجود بیاد.
همین کار رو ادامه بدین تا اونجا که به گل زیبا با چند ردیف گلبرگ داشته باشین.


موقع حکاکی روی طالبی توجه داشته باشین نوک گلبرگها به علت نرم بودن نشکنه و فرم گل شما عوض نشه. دیدین که حکاکی روی طالبی کار خیلی راحت و لذت بخشیه.


آسمونی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر