انگشت پای بازیگر پیشکسوت قطع شد
کد خبر: ۶۱۳۵
تاریخ انتشار: 2015 July 28    -    ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹
پزشکان معالج ولی‌الله شیراندامی بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون برای جلوگیری از پیشرفت بیماری دیابت این هنرمند پیشکسوت، انگشت پای چپ او را قطع کردند.

 ولی‌الله شیراندامی درباره وضعیت جسمانی و روند درمان بیماری دیابت خود گفت: وضعیت جسمی‌ام بد نیست. پزشکان معالجم تصمیم گرفتند برای جلوگیری از پیشرفت بیماری دیابت، انگشت میانه پای چپم را قطع کنند که این عمل جراحی چند روز پیش انجام شد. البته خدا را شکر می‌کنم، زیرا این احتمال وجود داشت که از مچ پا یا زانو پایم قطع شود.

این بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون ایران درباره حمایت‌های انجام‌شده از سوی مدیران برای روند درمانی خود، یادآور شد: آقای مرادخانی معاون هنری وزیر و آقای عباس عظیمی مدیرعامل مؤسسه حمایت از هنرمندان پیشکسوت به ملاقاتم آمدند و درباره آینده و حتی اجرای تئاتری جدید، به من امید دادند.

ولی شیراندامی در کارنامه کاری خود بازی در فیلم‌هایی چون "غریبه و مه"، "شیر سنگی"، "گالان"، "بوی کافور، عطر یاس" و "خانه‌ای روی آب" را ثبت کرده است. "دلیران تنگستان"، "عیاران" و "امام علی (ع)" نیز از جمله مجموعه‌های تلویزیونی هستند که شیراندامی در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته است.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر