گرانترین کشورهای تفریحی جهان
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۵۸۷۰
تاریخ انتشار: 2015 July 25    -    ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰
 لیست گرانترین کشورهای تفریحی جهان منتشر شد. به گزارش ایندیپندنت، بیش از دو میلیون گردشگر انگلیسی هفته آینده برای گذراندن تعطیلات تابستانی عازم خارج از کشور می شوند. در زیر به لیست گرانترین کشورهایی اشاره شده که قرار است گردشگران انگلیسی بیشترین بازدید را از آنها داشته باشند. علاوه بر این، به میزان هزینه های روزانه یک گردشگر انگلیسی در مقاصد تفریحی مذکور نیز اشاره شده است. گرانترین مقصد تفریحی گردشگران انگلیسی، کشور باربادوس است. در این کشور یک گردشگر انگلیسی روزانه 109 پوند هزینه می کند. دومین کشور امارات متحده عربی است. میزان هزینه روزانه یک گردشگر انگلیسی در این کشور 101 پوند تخمین زده شده است.

اتریش سومین کشور تفریحی گران قیمت برای گردشگران انگلیسی است. در این کشور یک گردشگر انگلیسی روزانه 92 پوند هزینه می کند. جمهوری چک چهارمین مقصد تفریحی گران قیمت در میان گردشگران انگلیسی است. یک گردشگر انگلیسی روزانه 92 پوند در این کشور هزینه می کند. در لیست گرانترین مقاصد تفریحی جهان، سوئیس پنجمین کشور است. در این کشور یک گردشگر انگلیسی روزانه 91 پوند هزینه می کند. بلژیک به عنوان ششمین کشور، مقصد تفریحی گردشگران انگلیسی به شمار می رود. در این کشور گردشگران انگلیسی روزانه 88 پوند هزینه می کنند. آمریکا هفتمین کشور تفریحی گران قیمت برای گردشگران انگلیسی به شمار می رود. میزان هزینه های روزانه یک گردشگر انگلیسی در این کشور 87 پوند است.
لوکزامبورگ هشتمین کشور لیست مذکور به شمار می رود. گردشگران انگلیسی روزانه 87 پوند در این کشور هزینه می کنند. هلند نهمین کشور تفریحی گران قیمت است. در این کشور هر گردشگر انگلیسی روزانه 81 پوند هزینه می کند. هنگ‌کنگ دهمین کشور تفریحی گران قیمت نزد گردشگران انگلیسی است. در این کشور هر گردشگر انگلیسی روزانه 78 پوند هزینه می کند.

باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر