چه کنیم تا هزینه های سفرمان کمتر شود
bato-adv
کد خبر: ۵۷۱۸۵
تاریخ انتشار: 2016 December 06    -    ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
حتی اگر پول هنگفتی را خرج بلیت کلاس اول هواپیما، هتل‌های پنج‌ستاره، جزیره‌های خصوصی و خرید آنچنانی نکنید هم باز می‌توانید بهترین مسافرت را داشته باشید. اینکه از فروش‌های ویژه و موقعیت‌های خرید مناسب مطلع باشید خیلی به نفعتان خواهد بود.
چه کنیم تا هزینه های سفرمان کمتر شود 
 
چه کنیم تا هزینه های سفرمان کمتر شود  به گزارش «تابناک باتو»؛ سفر واقعاً تنها چیزی است که با پرداخت هزینه برای آن، غنی‌تر می‌شوید. درست است که تجربیات سفر شما را داراتر می‌کند، ولی اگر انتخاب‌هایی هوشمندانه نداشته باشید، ممکن است حساب بانکی‌تان را تخلیه کند. سفر رفتن و دیدن شهرها و کشورهای مختلف تجربه‌ای بسیار لذت‌بخش است ولی اگر یاد بگیرید چطور با صرف هزینه کمتر بهترین تجربه را به دست آورید، برایتان لذت‌بخش‌تر هم خواهد شد.

همه ما به دنبال بهترین‌ها هستیم

حتی اگر پول هنگفتی را خرج بلیت کلاس اول هواپیما، هتل‌های پنج‌ستاره، جزیره‌های خصوصی و خرید آنچنانی نکنید هم باز می‌توانید بهترین مسافرت را داشته باشید. اینکه از فروش‌های ویژه و موقعیت‌های خرید مناسب مطلع باشید خیلی به نفعتان خواهد بود. اینکه بدانید چطور به درستی برنامه سفرتان را پیش ببرید هم هزینه‌هایتان را پایین خواهد آورد. اینجا به نکاتی اشاره می‌کنیم که در این زمینه کمکتان می‌کند.

کمی از راحتی‌تان را قربانی کنید

از قبل رزرو کردن همیشه این فرصت را به شما می‌دهد تا بتوانید از نرخ‌های پایین‌تر پرواز و هتل استفاده کنید. وقتی از چند ماه قبل اقدام کنید، بیشتر بلیت‌های هواپیما یا اتاق‌های هتل هنوز پر نشده‌اند. همیشه چند روز یا یک هفته قبل از پرواز قیمت‌ها بسیار گران هستند.

همچنین می‌توانید پروازتان را در ساعت‌های کم‌مسافرتر مثل اول صبح یا نیمه‌شب انتخاب کنید. نرخ این ساعات پرواز معمولاً پایین‌تر هستند. اینکار باعث می‌شود از شلوغی فرودگاه‌ها هم در امان بمانید. پروازهای با ترانزیت هم معمولاً ارزان‌تر از پروازهای مستقیم هستند. البته ممکن است به راحتی پروازهای مستقیم نباشند و حتی چند ساعتی معطلی برایتان داشته باشند، ولی با این کار هم می‌توانید کمی از هزینه‌هایتان کم کنید.

البته همه نمی‌توانند به خاطر پایین آوردن هزینه‌های سفرشان کمی از راحتی‌شان را از دست بدهند. ولی اگر درست برنامه‌ریزی کنید و توقعاتی واقع‌بینانه داشته باشید، اینطور سفر کردن هم چندان بد نیست. علاوه بر این وقتی بدانید با این روش مقدار قابل‌توجهی از هزینه‌هایتان پایین آمده است، می‌فهمید که ارزشش را داشته است.

در مورد سفرتان تحقیق کرده و از قبل برنامه‌ریزی کنید

قبل از اینکه یک بلیت به جایی ناآشنا بگیرید و راهی سفر شوید، سعی کنید کمی در اینترنت جستجو کنید و درمورد مقصدتان اطلاعات بیشتری به دست آورید. مثلاً مکان‌های دیدنی و فعالیت‌های تفریحی آن را شناسایی کنید و لیستی از تمام مکان‌هایی که دوست دارید از آنها بازدید کنید و اولویت‌های آنها نسبت به همدیگر تهیه کنید. بسیاری از افراد هزینه‌ زیادی را صرف رفتن و بازدید از مکان‌هایی که چندان مورد علاقه‌شان نیست و رفت‌و‌آمدهای بی‌مورد و اضافی در سفر هدر می‌دهند؛ بنابراین، با تحقیق و برنامه‌ریزی قبلی می‌توانید از این گونه اتلاف هزینه جلوگیری کنید.

مهم همسفرانتان هستند


خیلی وقت‌ها هر چقدر هم که یک مقصد سفر زیبا و سرگرم‌کننده باشد، بدون داشتن یک همسفر خوب لذت چندانی نخواهد داشت. بهترین کسانی که می‌توانید با آنها سفر بروید کسانی هستند که ارزش زیادی برای آنها قائلید و علایق و روحیات مشترکی با آنها دارید. یادتان باشد، در سفر این مقصد و شرایط سفر نیست که اهمیت دارد، کسی که با او به سفر می‌روید مهم است.
مردمان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر