گروگان گیری میلیاردی در زاهدان
bato-adv
کد خبر: ۵۷۱۲۸
تاریخ انتشار: 2016 December 05    -    ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۰
رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت ;کارآگاهان اداره عملیات ویژه با همکاری گروهی از کارآگاهان پلیس آگاهی زاهدان، پس از اطمینان از حضور متهم در مخفیگاه و با کسب مجوزهای قضایی وارد عمل شدند و مرد 45 ساله را در حالی دستگیر کردند که تحقیقات نشان می داد فرزند این متهم نیز در ارتباط با ماجرای گروگانگیری میلیاردی در یکی از کشورهای همسایه بازداشت شده است.
 
سرهنگ کارگاه ملاشاهی افزود:وی اعتراف کرد از مدت ها قبل مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان از گروگان 40ساله طلبکار بودم اما او از پرداخت این مبلغ خودداری می کرد.
 
وی با بیان این که در زمینه صرافی فعالیت دارد و این مبلغ را به خاطر معامله ارزی از گروگان 40 ساله طلبکار بوده است، گفت: چند بار با وساطت بزرگان و ریش سفیدان محل در زاهدان قرار شد تا او مبلغ بدهکاری را به صورت اقساطی پرداخت کند.اما باز هم این کار را نکرد، تا این که 6 ماه قبل 2 نفر از شرکایم او را ربودند و به یکی از کشورهای همسایه منتقل کردند.
 
بنابراین در پی اعترافات صریح متهم که  3 همسر دارد، وی با صدور دستور قضایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی زاهدان قرار گرفت تا تحقیقات بیشتری درباره ادعاهای وی صورت گیرد.
 
چند روز قبل نیابت قضایی از زاهدان به مشهد ارسال شد که محتویات آن نشان می داد یکی از متهمان اصلی پرونده گروگانگیری میلیاردی زاهدان در مشهد مخفی شده است.
 
با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، این پرونده با صدور دستوری از سوی قاضی به پلیس آگاهی خراسان رضوی ارسال شد.
منبع: باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر