گوینده باسابقه تلویزیون دچار سانحه شد
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۵۶۷۵
تاریخ انتشار: 2015 July 23    -    ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۸
«ناهید تاج نیا»، گوینده باسابقه خبر رادیو - شامگاه دوشنبه (29 تیرماه) در یک سانحه رانندگی از ناحیه دنده‌ دچار شکستگی شد و در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

 الهام صفوی‌زاده‌ - مجری تلویزیون و رادیو‌ - که دختر ناهید تاج‌نیا است و هنگام سانحه رانندگی همراه مادرش بود، در این‌باره به خبرنگار ایسنا گفت: دوشنبه شب به همراه مادرم در داخل شهر دچار سانحه رانندگی شدیم. من از ناحیه کتف دچار مشکل شدم و نمی‌دانم که کتفم شکسته است یا در رفته، اما مادرم حال چندان مناسبی ندارد و دنده‌هایش و دستش شکسته و اکنون هردو در بیمارستان بستری هستیم.

وی اظهار کرد: برای مادرم دعا کنید، قرار است فردا - جمعه دوم مرداد ماه - به اتاق عمل برود، متاسفانه فشار خیلی زیادی به وی وارد شده و حتی در بیمارستان یک لحظه دچار ایست تنفسی شد که خیلی سریع به بخش ICU منتقل شد و از شامگاه گذشته - 31 تیر ماه - به بخش منتقل شده است. ان‌شاء الله فردا عمل خواهد شد،‌ اما تا این لحظه حالش چندان تعریفی ندارد.

صفوی‌زاده در پایان گفت: امیدوارم عملش با موفقیت انجام شود و حالش به زودی بهبود پیدا کند.

ناهید تاج‌نیا - گوینده باسابقه خبر در رادیو - که اکنون 74 سال دارد از سال 1342 وارد رادیو شد و تا سال 1390 فعالیتش را در رادیو ادامه داد اما حدود چهار سال است که دیگر در رادیو فعالیت ندارد و بیشتر استراحت می‌کرد.

ایسنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر