واکنش یورگن به خبر خرید سردار آزمون توسط لیورپول+عكس
bato-adv
کد خبر: ۵۶۶۴۹
تاریخ انتشار: 2016 December 01    -    ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
واکنش یورگن کلوپ , یورگن کلوپ اخبار مبنی بر زیر نظر داشتن مهاجم ایرانی تیم روستوف توسط باشگاه لیورپول را تایید کرد.

یورگن کلوپ در کنفرانسی خبری در خصوص مصدومیت کوتینیو و شایعات تقویت خط حمله
تیمش در فصل نقل و انتقالات زمستانی با مهاجمانی همچون سردار آزمون گفت:ما همیشه استعدادهای بالقوه را زیر نظر داریم اما این به معنای خرید آنها نیست.

کلوپ ادامه داد: ما به طور تمام وقت در حال کار هستیم و بخشی از این کار زیر نظر گرفتن بازار نقل و انتقالات و استعدادهاست اما این به معنای این نیست که ما حتماً آن بازیکنان را به خدمت خواهیم گرفت، بلکه ما فقط می خواهیم از اتفاقات اطراف خود مطلع باشیم، در واقع من بازیکنان مد نظر شما را حتی قبل از مصدومیت کوتینیو زیر نظر داشتم اما باز هم می گویم این لزوماً به معنای اضافه شدن آنها به لیورپول نیست.

واکنش یورگن کلوپ 

سرمربی آلمانی لیورپول ادامه داد: ما از هم اکنون خیلی از برنامه‌های خود را چیده‌ایم مانند برنامه های تابستان و حتی محل اردوی تیم اما در خصوص خرید بازیکن جدید همه چیز به شرایط تیم و اینکه آیا باز هم بازیکنی مصدوم خواهد شد یا خیر بستگی دارد.

کلوپ خاطر نشان کرد: تا زمانی که فکر می کنم بازیکنان جوان ما می‌توانند جای مصدومان را پر کنند به خرید بازیکن جدید فکر نمی‌کنم اما هر زمانی که به این نتیجه رسیدم بازیکن جدید نیاز داریم این کار را خواهم کرد و در غیر این صورت قرارداد جدید بسته نخواهد شد. کلوپ در مورد مصدومیت و غیبت کوتینیو هم گفت: کوتینیو بازیکن بسیار خوبی است اما ما یک تیم هستیم و غیبت او نمی تواند بهانه ‌ای برای ما باشد.

11نیوز
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر