ساخت سری جدید دورهمی متوقف شد
bato-adv
کد خبر: ۵۶۱۰۶
تاریخ انتشار: 2016 November 25    -    ۰۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۵
ساخت سری جدید دورهمی متوقف شد!
 
سری جدید دورهمی

با آغاز فیلمبرداری فیلم ساعت 5 عصر به کارگردانی مهران مدیری, ضبط سری جدید برنامه دورهمی متوقف شده است.

مدتی پیش تهیه‌کننده «دورهمی» اعلام کرده بود ضبط سری جدید این مجموعه از 11 آذرماه آغاز خواهد شد،اما با آغاز فیلمبرداری «ساعت 5 عصر» فیلم اول مهران مدیری به نظر می‌رسد «دورهمی» فعلا با بلاتکلیفی مواجه شده است،به‌خصوص که امروز تهیه‌کننده دیگر این برنامه تلویزیونی اعلام کرده زمان آغاز پخش این برنامه هنوز مشخص نیست.
با وضع موجود می‌شود پیش‌بینی کرد حداقل تا پایان فیلم‌برداری فیلم سینمایی مدیری، ضبط سری جدید «دورهمی» به تعویق خواهد افتاد.


دوازده آبان‌ماه بود که حمید رحیمی‌نادی تهیه‌کننده «دورهمی» اعلام کرد ضبط سری جدید این مجموعه از 11 آذرماه آغاز خواهد شد
و تا پایان ماه صفر نیز قسمت‌های ضبط شده قبلی روی آنتن خواهند رفت و بعد از آن مجموعه با حال و هوایی جدید پخش می‌شود


اما به نظر می‌رسد همه چیز آن‌طور که تهیه‌کنندگان «دورهمی» پیش‌بینی کرده‌اندپیش نخواهد رفت، فیلمبرداری «ساعت 5 عصر» از دو روز پیش شروع شده و ممکن نیست مدیری بتواند 11 آذرماه سر ضبط سری تازه «دورهمی» حاضر شود،هاشم رضایت تهیه‌کننده دیگر «دورهمی» نیز اعلام کرده زمان تولید مجدد این مجموعه همچنان مشخص نشده و به ادامه پخش قسمت‌هایی که قبلا ضبط شده‌اند اشاره کرده است.

در بهترین حالت ضبط فیلم سینمایی مهران مدیری حداقل تا دی‌ماه طول خواهد کشیدو با این حساب فعلا ضبط «دورهمی» متوقف خواهد بود؛ در این مدت برنامه باید با پخش همان قسمت‌های قبلی پیش برودکه مشخص نیست چه تعداد هستند
و حتی در صورتی که تا پایان فیلم‌برداری «ساعت 5 عصر» قسمت‌های پخش نشده برنامه را روی آنتن نگه دارند،باز هم نمی‌توان از وقفه‌ای که «دورهمی» دچار آن خواهد شد اجتناب کرد.
وقفه‌ای که باید دید تهیه‌کنندگان این مجموعه با آن چطور کنار خواهند آمد.


آی سینما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر