ایده‌هایی نو برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه
کد خبر: ۵۶
تاریخ انتشار: 2015 April 23    -    ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۴
آشپزخانه جزو محل‌های پر رفت و آمد و مکانی است که افراد بیشترین وقت خود را در خانه در آن سپری می‌کنند. به همین دلیل ممکن است خیلی زود شما را خسته کند، شما می‌توانید با راهکارهایی ساده و دست یافتنی به محیط آشپزخانه‌تان روح تازه‌ای ببخشید.

ایده‌هایی نو برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه

برچسب‌های قدیمی

رنگ‌های روشن برچسب‌های جهبۀ میوه‌ها و سبزیجات قدیمی وقتی کنار هم جمع می‌شوند بیانیۀ جسورانه‌ای را ایجاد می‌کنند. برچسب‌های گرافیکی که میان دریایی از لوازم سفید، بالای قفسه‌های کنگره‌ای سفید به نمایش در می‌آیند، نمایش روستایی دوباره رواج یافته‌ای را به وجود می‌آورند.

ایده هایی نو برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه


وسایل آشپزخانۀ مسی


یک نمایشگاه دیواری ساده با استفاده از جمع کردن قطعات مسی کنار هم ایجاد کنید. برای جذاب کردن روستای قدیمی قطعات مسی را با کابینت های کهنه نما شده به رنگ سفید مایل به زرد ترکیب کنید.

ایده هایی نو برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه

هنر دیواری آشپزخانۀ قدیمی

یک نمایشگاه زیبای دیوار هنری با رنگ‌های جالب توجه در آشپزخانه ایجاد کنید. ظروف لعابی قدیمی وقتی روی دیوار یک خانۀ روستایی در کنار هم قرار می گیرند به جذابیت هنری می افزایند.

ایده هایی نو برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه


اضافه کردن یک رنگ برجسته

یک نشانۀ قدیمی بزرگ با یک رنگ برجسته راه کاملی برای اضافه کردن فردیت است. این رنگ قرمز روشن نشانۀ مدور در مقابل آشپزخانۀ سفید و خالی چشمگیر است. این نشانه جذابیت کافی برای نگه داشتن خود رد این فضای باز را دارد. اقلام کوچکتر مثل یک تراکتور قرمز کوچک و تختۀ برش، رنگ برجسته را احیا می کنند.

ایده هایی نو برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه

نشانه های ساده

نشانه های غذای قدیمی باعث افزایش جذابیت آشپزخانه یا اطاق پذیرایی می شوند. اینجا، یک نشانۀ کهنه نما شده یک قفسۀ باز را تزئین می کند. این نمایش تأثیر زیادی در فضایی که دیوارها و کابینت ها هستند می گذارد.

ایده هایی نو برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه

نمایش قفسه های ادویه

این قفسه ها معمولاً برای نمایش اشیای گردآوری شده استفاده می شدند، ولی حالا خودشان جزو اشیای گردآوری شده محسوب می شوند. قفسه های ادویۀ کوچک را در فروشگاه های دست دوم فروشی و حراجی ها جست و جو کنید. آنها را با انواع رنگ های لطیف روستائی نقاشی و روی دیوار آویزان کنید.

ایده هایی نو برای تغییر دکوراسیون آشپزخانهمنبع: چیدمان

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار