مدارس کدام شهرها امروز تعطیل است
bato-adv
کد خبر: ۵۵۸۶۶
تاریخ انتشار: 2016 November 23    -    ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵
با توجه به ادامه بارش برف و باران در مدارس نیمه شمالی کشور، تداوم سرما و یخ زدگی مهابر برخی مدارس در استان های مختلف  در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول امروز چهارشنبه تعطیل است.

دومین روز تعطیلی مدارس مشهد

اداره آموزش و پرورش استان خراسان رضوی اعلام کرد به علت برودت هوا، یخ زدگی سطح معابر و جاده ها مدارس ابتدایی در نوبت صبح فردا  چهارشنبه  سوم  آذر ماه در مناطق و شهرستان های ششتمد، جوین، جغتای، تربت حیدریه، سبزوار، طرقبه و شاندیز، تبادکان، رضویه، احمدآباد، جلگه رخ، زاوه، کدکن، سرخس، نوخندان، داورزن، میان جلگه، نیشابور و زبرخان تعطیل است.

گفتنی است نواحی هفتگانه شهر مشهد نیز تعطیل خواهد بود. تمامی مدارس استثنایی در تمامی دوره های تحصیلی در مناطق و نواحی ذکر شده تعطیل است.

تعطیلی مدارس مازندران

مدارس شهرستان های مازندران نیز به علت بارش برف تعطیل اعلام شد.

بر این اساس، مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان های بابل، بابلسر، آمل، سوادکوه، سوادکوه شمالی، فریدونکنار، بخش دودانگه ساری و بخش یانسر بهشهر تعطیل است.

مدارس سه شهر خراسان شمالی تعطیل است

براساس اعلام آموزش و پرورش استان خراسان شمالی، امروز مدارس سه شهر جاجرم،اسفراین و گرمه در نوبت صبح تعطیل است.

مدارس ابتدایی دماوند تعطیل است

مدارس ابتدایی شهرستان دماونددر نوبت صبح به علت برودت و بارش صبح امروز  است.

همچین مدارس ابتدایی شهرستان چهاردانگه ساری تعطیل است.

سومین روز تعطیلی در اردبیل

امروز چهارشنبه پیش دبستانی های اردبیل، نیر،مشکین شهر،سرعین،نمین، نیر و هیر و همچنین مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی در خلخال و کوثر در استان اردبیل به علت برودت هوا تعطیل شدند.

مدارس بیجار تعطیل است

به علت برودت هوا،مدارس ابتدایی شهر بیجار  در نوبت صبح و همه مقاطع مدارس روستایی بیجار، تعطیل است.

تکذیب تعطیلی مدارس استان مرکزی

شب گذشته اخباری از سوی کانال منتسب به  اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی مبنی بر تعطیلی مدارس چهار شهر این استان منتشر شد. براساس این خبر تمامی مدارس شهرهای اراک، خنداب،شازند و دلیجان امروز تعطیل بود اما ساعت 23، مدیرکل آموزش و پرورش استان در مصاحبه ای تصویری این خبر را تکذیب و اعلام کرد مدارس استان امروز(چهارشنبه) باز هستند.

مدارس تهران باز است

روز گذشته جلسه ای نیز برای بررسی تعطیلی مدارس شهر تهران در مناطق 1 تا 5 برگزار شد اما نتیجه این جلسه عدم تعطیلی مدارس ابتدایی در نوبت صبح بود.

وزش باد شدید مدارس ابتدایی ایلام را تعطیل کرد

وزش باد شدید از شب گذشته در استان ایلام به اوج خود رسید و این وضعیت باعث تعطیل شدن مدارس ابتدایی استان در نوبت صبح امروز (چهارشنبه) شد.
منبع: میزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر