بارش برف و باران در اغلب استان‌های کشور +جدول
bato-adv
کد خبر: ۵۵۷۷۳
تاریخ انتشار: 2016 November 22    -    ۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
 براساس تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی با تداوم استقرار توده هوای سرد، روند کاهش دما در اغلب مناطق کشور بخصوص در مناطق شمالی کشور تا اواخر هفته جاری پیش بینی می شود.  
 
بارش باران و برف طی سه روز آینده در استان های حاشیه دریای خزر و بصورت خفیف تر در دامنه های جنوبی البرز مرکزی و شرقی و بخشهایی از شمال شرق کشور ادامه می یابد که از شدت فعالیت این سامانه در روز پنجشنبه در مناطق فوق کاسته خواهد شد.  
 
همچنین طی امروز، بارش خفیف در مناطقی از مرکز کشور پیش بینی می شود. طی سه روز آینده دریای خزر بخصوص بخشهای غربی آن مواج است.  
 
طی این مدت در مناطق جنوب شرق، شرق و شمال شرق کشور وزش باد شدید در برخی مناطق گاهی همراه با گردوخاك پیش بینی می شود. لازم به ذکر است با عبور موجی از بخشهای جنوبی کشور، طی سه روز آینده در مناطقی ازاستان های فارس، بوشهر، کهگیلویه وبویر احمد، کرمان رگبار و رعدوبرق پراکنده و وزش باد رخ خواهد داد که بارش درمناطق سردسیر به صورت برف پیش بینی می شود.
 
با تقویت این سامانه جنوبی در روز پنجشنبه، بارش در استانهای ذکر شده افزایش خواهد یافت. طی امروز دریای عمان و تنگه هرمز و شرق خلیج فارس و از بعدازظهر چهارشنبه خلیج فارس و طی روز پنجشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز مواج پیش بینی می شود.
 
بارش برف و باران در اغلب استان‌های کشور +جدول

باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر