حمایت همسر سابق الهام چرخنده از وی
کد خبر: ۵۰۱۹
تاریخ انتشار: 2015 July 16    -    ۲۵ تير ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۵
 فرشید نوابی مجری تلویزیون که چند ماهی می شود درگیر تولید برنامه ای به نام "سینما اکران” است به دلیل جدایی از همسر سابقش حواشی خاص خود را داشته است.

چرخنده هر چند از نیمه دهه هفتاد به عنوان بازیگر در سینمای ایران حاضر بود اما ایفای نقش در قالب کاراکتر زنی خائن در "شب یلدا” بود که توانایی های او را در برابر مخاطبان قرار داد.

چرخنده و نوابی سالها پیش از این نیز با همکاری یکدیگر برنامه ای با عنوان "ستاره مهاجر” را در یکی از شبکه های ماهواره ای روی آنتن می فرستادند.

با این حال، این روزها و بعد از جدایی، هر کدام از این دو نفر زندگی خاص خود را دارند و اغلب هم حرف و حدیث‌هایی درباره کدورت میان این دو نقل می شود.

فرشید نوابی اما در تازه ترین گفتگویش با "زندگی ایده آل” کاملا محترمانه از همسر سابقش یاد کرده و گفته است: بطور صریح عرض می کنم برای خانم چرخنده بعنوان مادر فرزندم همیشه احترام قائلم.

نوابی که از ازدواج با چرخنده صاحب یک فرزند پسر به نام ارسطو شده، خاطرنشان ساخت: واقعیتی که هیچ گاه از زندگیم حذف نمی شود این است که ما یک دهه را با هم زندگی کردیم و به هر حال بنا به هر مصلحتی صلاح ندیدیم با هم ادامه دهیم اما این، چیزی از ارزش های زندگی گذشته من کم نمی کند و همیشه ایشان مادر ارسطو هستند و خواهند بود.

وی در انتها با بیان جمله ای که معلوم نیست مخاطبش چرخنده است یا حاشیه سازان، بیان داشته است: امیدوارم اجازه دهید که در آرامش ادامه زندگیم را با ارسطو داشته باشم./

منبع: پارسینه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار