به هنگام گم کردن وسایل در مترو باید چه کرد
کد خبر: ۴۵۷۴
تاریخ انتشار: 2015 July 11    -    ۲۰ تير ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۰
احسان مقدم مشاور مدیرعامل و مدیرارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه این ستاد تمام وسایل پیدا شده در خطوط مترو تهران را به صورت دقیق در سامانه ثبت و مراحل آن را تا انتها پیگیری می‌کند، گفت: هر وسیله‌ای که در خطوط پنجگانه مترو تهران پیدا می‌شود ابتدا به مدت یک هفته در انتظامات ایستگاه باقی می‌ماند تا در صورت مراجعه حضوری صاحبش به آن تحویل داده شود.

وی ادامه داد: اگر در این مدت کسی سراغ وسیله خود نیاید این شی به ایستگاه مرکزی هر خط فرستاده شده و آنجا در سامانه ستاد اشیا پیدا شده ثبت و پس از یک هفته به ستاد مرکزی تحویل داده می‌‌شوند.

وی با بیان اینکه ماهانه حدود 1300 وسیله در این سامانه ثبت می‌شود، افزود: پس از ثبت این اشیا، صاحبان آن می‌توانند با شماره‌های ستاد تماس گرفته و جویای وسایل گمشده خود شوند که در صورت تطبیق مشخصات، این وسایل به آنها تحویل داده می‌شود.

مقدم تصریح کرد: لیست تفکیک شده اشیای فرستاده شده به ستاد در روزنامه‌های کثیرالانتشار و وب سایت مترو هم به صورت دوره‌ ای اعلام می‌شود. این اشیا تا دو ماه در ستاد باقی می مانند و اگر در این مدت صاحب آن پیدا نشد مراحل اداری طی شده و به انبار فجرحضرت امام مربوط به اموال بلاصاحب و بلا وارث تحویل داده می‌شوند. ضمنا مدارک شناسایی هم به مراکز صادر کننده فرستاده می‌شوند.

گفتنی است، افرادی که وسیله‌‌ای در مترو گم کرده‌اند می‌توانند از ساعت 7:30 لغایت 16:30 روزهای شنبه تا پنج‌شنبه با تلفن‌های 33900172 و 33900171 تماس حاصل کنند.

تسنیم
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر