4نمایش رادیویی برای روز قدس
کد خبر: ۴۲۵۸
تاریخ انتشار: 2015 July 08    -    ۱۷ تير ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۵
چهار نمایش رادیویی به مناسبت روز جهانی قدس از شبکه رادیویی نمایش پخش می شوند.

سرزمین پرتقال های محزون، بازگشت به حیفا، شاخه های زیتون و نغمه های کوچک بازگشت عناوین آثاری هستند که به این مناسبت به روی آنتن می روند.

بر اساس این خبر، خلاصه داستان و زمان پخش این نمایش‌ها بدین صورت اعلام شد:

"سرزمین پرتقال های محزون" به نویسندگی ملیحه مرادی جعفری و کارگردانی علی عمرانی : داستان نعیم و قصام پسران یک خانواده‌ی فلسطینی است که نعیم به شهادت می رسد اما قصام پس از 10 سال تحصیل در خارج به خانه بازمی‌گردد؛ این نمایش ساعت هفت صبح از رادیو نمایش پخش می شود.

"بازگشت به حیفا" به نویسندگی : فاطمه دلیری و کارگردانی اکبر زنجانپور: ماجرای مبارزه ی دختر و پسری در فلسطین با اسرائیل غاصب است که این نمایش ساعت 18 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

"شاخه های زیتون" نوشته‌ی زهرا کولیوند هم در 5 قسمت ساعت 11:30 از رادیو نمایش پخش می شود و نمایش " نغمه های کوچک بازگشت" به نویسندگی فرهاد امینی و کارگردانی جواد پیشگر، در 6 قسمت، به زندگینامه احمد عوده شاعر فلسطینی در ایام آوارگی در کشورهای اردن ، مصر و فرانسه می پردازد. این نمایش ساعت 15 از رادیو نمایش پخش می شود.

این آثار با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی به همراه : تهیه کنندگان، صدابرداران و افکتورها در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تهیه و تولید شده است.

ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر