رکوردشکنی تماشاگران نمایش «فصل شیدایی» در تهران
کد خبر: ۴۰۴۱
تاریخ انتشار: 2015 July 05    -    ۱۴ تير ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱
با حضور بیش از 6 هزار و 500 تن در محل اجرای نمایش بزرگ «فصل شیدایی»، رکورد تماشاگران این نمایش میدانی در شب گذشته(شنبه 13 تیر) شکسته شد.

اجرای این نمایش چندرسانه‌ای در شمال شرق تهران با استقبال بیش از انتظار و پیش‌بینی‌ها مواجه شده است؛ به‌گونه‌ای‌که هر شب، بیش از 5 هزار نفر از شهروندان تهرانی و چند استان همجوار از آن دیدن می‌کنند.

بنابراین گزارش، در حالی که پنجشنبه و جمعه گذشته، هزاران نفر از علاقه‌مندان خود را به بام شرقی تهران رسانده بودند تا شاهد اجرای این نمایش باشند، تنها در یک شب، بیش از 6 هزار و 500 نفر از دوازدهمین اجرای فصل شیدایی استقبال کردند.

ازدحام و استقبال مردم در شامگاه شنبه به اندازه‌ای بود که علاوه بر جایگاه اختصاص یافته برای نشستن تماشاگران،‌ حدود یک هزار و 500 نفر نیز در مسیرهای اطراف محل اجرای نمایش، به‌صورت ایستاده به دیدن فصل شیدایی پرداختند.

نمایش بزرگ و چندرسانه‌ای فصل شیدایی، شب‌های ماه رمضان، به جز سه شب‌ قدر، در کیلومتر 2 جاده لشگرک اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان برای دیدن این نمایش می‌توانند عدد 1 را به سامانه 3000419 پیامک کرده و روند ثبت‌نام و شب حضور در این نمایش را پیگیری کنند.

فصل شیدایی به کارگردانی سعید اسماعیلی و روایت رسالت بوذری، تاریخ را با محوریت توسل به اهل بیت(ع) از هبوط حضرت آدم(ع) تا ظهور حضرت حجت(عج) مرور می‌کند.

این نمایش، پیش‌تر در 6 شهر کشور اجرا شده که در استان یزد، رکورد 14 هزار تماشاگر در یک شب را به‌نام خود ثبت کرده است.

فصل شیدایی، امشب و دو شب قدر دیگر اجرا نمی‌شود.

باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر