تهیه بستنی در تعویض روغنی
کد خبر: ۴۰۳۳
تاریخ انتشار: 2015 July 05    -    ۱۴ تير ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸
سرهنگ احمد رحیمی بیان کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت کارگاهی در امر تهیه و توزیع بستنی سنتی با برند تقلبی میهن در همدان، عوامل نظارتی پلیس امنیت عمومی رسیدگی به این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی، ماموران این پلیس به همراه کارشناسان مرکز بهداشت همدان از کارگاه اعلامی واقع در یکی از محله های قدیمی همدان که فاقد هرگونه تابلو علائم بود و به صورت پنهانی و غیرمجاز و غیربهداشتی تهیه می شد، بازرسی به عمل آوردند.

وی اضافه کرد: در بازرسی صورت گرفته مشخص شد متخلفان از نام تجاری یکی از شرکتهای معتبر برای بسته بندی محصولات غیربهداشتی خود استفاده می کنند.

وی گفت: در بازرسیهای صورت گرفته بیش از یک هزار و 500 عدد انواع بستنی لیوانی و حصیری به همراه سه هزار و 180 نوشمک، 10 حلب 10 کیلویی بستنی، 10 حلب پنیر 17 کیلویی، شش هزار عدد نان بستنی کشف شد.

وی همچنین از کشف 350 کیلوگرم شکر، 20 قوطی اسانس غیرمجاز، 80 کیلوگرم پودر غیرمجاز، یک هزار و 260 عدد کارتن بستنی بدون مشخصات و همچنین تعداد قابل توجهی قاشق بستنی، ظرف بستنی خالی، نایلون بسته بندی با مارک تقلبی و دو دستگاه تولید بستنی و چهار دستگاه یخچال بستنی کشف شد.

رحیمی با اشاره به دستگیری یک زن و پنج مرد در این عملیات اظهار کرد: این کارگاه با دستور مقام قضائی به دلیل رعایت نکردن ضوابط انتظامی و بهداشتی و نداشتن مجوز فعالیت، پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد.

وی اظهار کرد: افراد فعال در کارگاه به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرکز بهداشت همدان شدند.

صبحانه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر