بچه فیلی که به انسان‌ها اعتماد کرد +تصاویر
کد خبر: ۳۸۷۲
تاریخ انتشار: 2015 July 04    -    ۱۳ تير ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۵
کناره‌های گودال آن‌قدر لیز بود که هیچ یک از آن‌ها جرات نزدیک شدن به آن فیل کوچک را نداشتند. در این بین خوشبختانه کسی با تیم نجات دیوید شلدریک تماس گرفت و آن‌ها خود را سریع به سر صحنه رساندند. اما فیل‌های بزرگ از اینکه فیل کوچک در حال غرق شدن بود بسیار عصبانی بودند و به هر کسی که به آن‌ها نزدیک می‌شد حمله‌ور می‌شدند. اما تیم شلدریک با دقت و حوصله فراوان به گودال نزدیک شدند تا فیل کوچک را نجات دهند.
 
دیوید می‌گوید: «دو تا از فیل‌ها خیلی عصبانی بودند و هر لحظه امکان داشت که حمله کنند. البته آن‌ها فکر می‌کردند ما می‌خواهیم آسیبی به فیل کوچک برسانیم. ما با تیم پشتیبانی تماس گرفتیم و آن‌ها هم یک خودرو ویژه فرستادند تا مانعی بین ما و فیل‌ها ایجاد شود.»
 
تیم شلدریک از بندهای نواری برای بالا کشیدن فیل کوچک استفاده کرد. فیل کوچک نیز وقتی کمی بالا آمد خود را بالا کشید و سپس از گودال بیرون آمد. او سپس به سمت خانواده خود دوید و آن‌ها نیز دور او حلقه زدند تا فیل کوچک احساس امنیت کند.
 
پس از اینکه تیم دیوید این موضوع را در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشتند، برخی از کاربران نظرات جالبی دادند. عده‌ای از انسانیت کار تیم شلدریک حرف زدند و شخصی هم نوشت: «فیل‌ها موجودات بی‌آزار و دوست‌داشتنی هستند. امیدوار دیگر کسی فیل‌ها را برای منافع شخصی خودشان نکشد.»
 
بچه فیلی که به انسان‌ها اعتماد کرد +تصاویر

منبع:جام نیوز
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر