مانتوهای خوش‌رنگ و شیک ، برای تابستان
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۳۶۵۴
تاریخ انتشار: 2015 July 30    -    ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۴
این روزها مانتو تابستانی متنوع حسابی باب شده است ولی اگر شما هم از آن دست خانم‌هایی هستید كه تنوع در پوشش را دوست دارید، می‌دانید خرید همیشگی از طراحان بودجه بالایی می‌خواهد و هر كدام از ما باید سری به فروشگاه‌های مانتو بزنیم و كمدمان را برای یك تابستان خوب آماده كنیم. در اینجا به تعدادی از طرح‌های تابستانی ویژه این روزهای گرم می‌پردازیم.
این روزها مانتو تابستانی متنوع حسابی باب شده است ولی اگر شما هم از آن دست خانم‌هایی هستید كه تنوع در پوشش را دوست دارید، می‌دانید خرید همیشگی از طراحان بودجه بالایی می‌خواهد و هر كدام از ما باید سری به فروشگاه‌های مانتو بزنیم و كمدمان را برای یك تابستان خوب آماده كنیم. در اینجا به تعدادی از طرح‌های تابستانی ویژه این روزهای گرم می‌پردازیم.


گل‌بهی جوان پسند

دلتان از رنگ‌های تیره، تكراری و یكنواخت گرفته است؟ در این فصل دل‌تان یك مانتوی شاد می‌خواهد؟ اگر می‌خواهید ظاهرتان با همیشه فرق كند، می‌توانید یك مانتوی گل‌بهی خوش رنگ در كمدتان جا دهید؛ مخصوصا در این ماه از سال، رنگ‌های شاد به شما می‌آیند. تصور كنید که به جمعی وارد شوید و این مانتو را به تن داشته باشید. جنس ملایم و نرم این مانتو با دكمه‌های طلایی حس خوشایندی به شما می‌دهد، پس واقعا دیگر شك نكنید و این مانتو را انتخاب كنید. چون طرح، رنگ و جنس مناسبی دارد كه لایق شما خانم‌های آراسته ایرانی است.

متفاوت‌ها بیایند اینجا!

همنشینی دو رنگ مشكی و چهارخانه در این مانتو، هماهنگی خوبی ایجاد كرده است كه با كمر از هم جدا شده‌اند. پوشیدن مانتوهایی كه طراحی اسپرت دارند. مثل این نمونه، چیزی از وقار و زنانگی خانم‌ها كم نمی‌كند. پارچه نخی و طراحی غیررسمی این نمونه باعث شده كه مانتوی راحتی برای دخترخانم‌هایی باشد كه در اجتماع فعالیت دارند. راحتی این مانتو نیازی به گفتن ندارد و زیبایی‌اش هم كه از ظاهرش پیداست. بعضی خانم‌ها میانه خوبی با مانتوهای تنگ ندارند، این مدل مناسب این دسته افراد است. این مانتو از آن مدل های خاصی است كه طرفداران خاص خود را دارد.


كلاسیك، اما زیبا

برترین‌ها نوشت: رنگ‌های ملایم را برای تابستان امسال جدی بگیرید. نقطه اوج طراحی این مدل طرح‌های بته‌جقه‌های است. درحقیقت این مانتو مناسب خانم‌هایی است كه طراحی‌های سنتی را می‌پسندند؛ فرم كت مانند این مانتو به آنها كمك می كند در تابستان هم ظاهر رسمی‌شان را حفظ كنند، برای خوش‌فرم شدن مانتو از آستری ظریف هم استفاده شده تا همه چیز برای یك انتخاب كلاسیك و زیبا فراهم باشد.


مانتو، رنگ خاص

 این هم یك مدل مانتو تا به‌روز بودن شما را تضمین كند. این مدل مانتو به دلیل فرم فون دامن آن مناسب اندام‌های مختلف است، حتی كسانی كه پایین تنه درشتی دارند مشكلی با پوشیدن این مانتو نخواهند داشت. مدل یقه و آستین هم ساده است تا كار ست كردن برای شما راحت باشد.


شیك و سبك

از این ساده‌تر نمی‌شود، ولی به اندازه سادگی‌اش زیباست. خانم‌هایی كه به رنگ مشكی علاقه دارند، می‌توانند با این مانتو صاحب تیپی خاص و متفاوت شوند. این مانتو با طرح‌های گیپور، سادگی یك مانتوی مشكی ساده را شكسته و این فرصت را به شما داده كه با انتخاب آن خاص شوید. وقتی می‌خواهید در یك مراسم رسمی شركت كنید بدون شك نیاز به پوششی متناسب با آن دارید. این مانتو همان چیزی است كه شما نیاز دارید و بدون شك می‌توان گفت مانتوی مشكی كلید ست‌تان محسوب می‌شود و دست شما را برای انتخاب رنگ های دیگر باز می‌گذارد.


شاد بپوشید، شاد شوید

یك مانتوی سفید مثل مدل پیشنهادی ما دقیقا همان چیزی است كه برای راحت‌تر كنار آمدن با هوای تابستان به آن نیاز دارید. این مانتو به دلیل رنگ سفید و روشن مناسب خانم‌های لاغر اندام است. دور یقه و آستین‌های این مانتو با زنجیرهای طلایی تزئین شده است كه روی سطح سفید به خوبی خود را نشان می‌دهد و باعث شده این نمونه در عین سادگی، یك مانتوی خاص و زیبا باشد. این مانتو در قسمت كمر تنگ می‌شود و مدل اسلیم فیت دارد. این مانتوی سفید با ظاهر و رنگ روشنش، مناسب خانم‌های جوان در فصل تابستان است.

مدآنلاين

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر