جدایی مهندس خلاق واقعیت‌مجازی از فیس‌بوک
bato-adv
کد خبر: ۳۶۱۲۲
تاریخ انتشار: 2016 May 08    -    ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰
این تحول ضربه سختی به برنامه های فیس بوک برای ساخت هدست‌های واقعیت مجازی وارد خواهد کرد. این در حالی است که رقبای فیس بوک مانند مایکروسافت، گوگل، اچ تی سی و .... به سرعت برنامه های خود را در این زمینه به پیش می برند.
 
یک سخنگوی واحد یاد شده خبر مذکور را تایید کرده و برای Mary Lou در جهت تحقق هدف خود به منظور تغییر نسل جدید فناوری های پزشکی جهان آرزوی موفقیت کرده است. وی افزوده که ما بسیار مشتاق اختراع بعدی وی هستیم.
 
فیس بوک کمتر از یک سال قبل این زن مخترع را که در آزمایشگاه پیشرفته گوگل کار می کرد، به استخدام خود درآورده بود. Mary Lou قبل از پیوستن به گوگل سه شرکت را تاسیس کرده و فناوری های نوینی را برای استفاده در نمایشگرها ابداع کرده بود.
 
وی یکی از مبدعان برنامه ناموفق یک لپ تاپ برای هر کودک است که در قالب آن قرار بود لپ تاپ های ارزان قیمت در میان میلیون ها کودک در کشورهای در حال توسعه توزیع شود.
 
Mary Lou خود تصریح کرده که بعد از ترک فیس بوک به دنبال ابداع فناوری تصویربرداری جدیدی برای مداوای بیماران است. فیس بوک در سال 2014 با پرداخت دو میلیارد دلار شرکت Oculus را که هدست های واقعیت مجازی عرضه می کند خریداری کرد و در ماه های اخیر فعالیت های خود را در این زمینه شدت بخشیده بود.
فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر