نابغه 10 ساله اینستاگرام را دور زد
bato-adv
کد خبر: ۳۶۰۱۳
تاریخ انتشار: 2016 May 07    -    ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
یادتان می آید 10 سالگی چکار می کردید ؟!شاید شما هم همچون بسیاری از افراد، با دوستان خود در بیرون از خانه مشغول بازی بودید، در خانه بازی‌های ساده انجام می‌دادید، کتاب داستان می‌خواندید و یا ورزش می‌کردید.

نابغه 10 ساله اینستاگرام را دور زد !

حالا شاید برای شما هم جالب باشد بدانید به تازگی یک کودک 10 ساله موفق شده تا حفره‌ امنیتی بزرگی را در سرویس اینستاگرام کشف کند که بعد از کشف این حفره امنیتی، تیم اینستاگرام واکنش بسیاری جالبی به آن داشت. 


نابغه 10 ساله اینستاگرام را دور زد !


بر اساس گزارشی که از وب‌سایت The Next Web منتشرشده، یک کودک 10 ساله با نام Jani موفق شده بود تا با کشف یک حفره امنیتی در اینستاگرام، هر متنی را در عکس‌های کاربران پاک کند. به گفته Jani، او حتی قادر بود تا تمامی پیام‌های متنی در زیر پست‌های اینستاگرام را بدون اجازه کاربر و حتی بدون اطلاع آن‌ها، کاملا پاک کند. 

البته نکته جالب در این ماجرا این است که وی با سن 10 ساله خود، 3 سال دیگر می‌تواند در اینستاگرام ثبت‌نام کند. بعد از پیدا کردن این حفره امنیتی، Jani تصمیم می‌گیرد تا به اعضای تیم اینستاگرام یک ایمیل ارسال کند و موضوع را شرح بدهد. بعد از انجام این کار، تیم اینستاگرام نیز یک چک به مبلغ 10هزار دلار برای او ارسال می‌کند، مبلغی که از طریق قسمت کشف باگ در شرکت فیس‌بوک تامین شده است. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر