زن بیمار در میان شعله‌های آتش بیمارستان بزارجان جان باخت+تصاویر
bato-adv
کد خبر: ۳۵۶۵۰
تاریخ انتشار: 2016 May 03    -    ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
قاسم قائدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حادثه آتش سوزی بامداد امروز بيمارستان 17 شهريور شهر برازجان اين استان يك زن 70 ساله معلول كه در اين بيمارستان بستري بود، بر اثر سوختگي جان خود را از دست داد.

وی افزود: در زمان آغاز آتش سوزي در اين بيمارستان 13 بيمار بستري بودند كه با كمك نيروهاي بيمارستان، آتش نشانان و امدادگران همه بيماران از ساختمان آتش گرفته خارج و براي پيگيري درمان به بيمارستان شهيد گنجي برازجان منتقل شدند.

زن بیمار در میان شعله‌های آتش بیمارستان بزارجان جان باخت+عکس

وي اضافه كرد: هم اكنون حال مابقي بيماران انتقالي از بيمارستان 17 شهريور به شهيد گنجي رضايت بخش گزارش شده است.

قائدي بيان كرد: هم اكنون آتش سوزي در بيمارستان 17 شهريور برازجان بطور كامل خاموش شده و نيروهاي مديريت بحران، آتش نشانان و امدادگران در حال پاكسازي محل هستند.

وي يادآورشد: با وجود اينكه نيروهاي آتش نشاني شهرداري برازجان پس از 15 دقيقه از آغاز آتش سوزي در محل حادثه حضور يافته و مشغول خاموش كردن آتش بودند اما به دليل استفاده از پي وي سي بعنوان ديوارپوش دراين بيمارستان حجم آتش سوزي گسترده شده بود و مهار آن سه ساعت طول كشيد.

مديركل دفتر مديريت بحران استانداري بوشهر اظهاركرد: مديريت بحران در اين حادثه بخوبي صورت گرفت و نيروهاي آتش نشان و ستاد مديريت بحران از شهرهاي مختلف استان به كمك همكاران خود در شهر برازجان آمدند و خسارت و تلفات حادثه را به حداقل كاهش دادند.

زن بیمار در میان شعله‌های آتش بیمارستان بزارجان جان باخت+عکس

قائدي گفت: علت آتش سوزي اتصال برق در مونيتورينگ بخش آي سي يو بوده كه باعث خسارت كلي به بخشهاي آي سي يو، قلب و درمانگاه تخصصي اين بيمارستان شده است.

وي افزود: ميزان خسارت اين حادثه پس از بررسي نهايي كارشناسان برآورد و اعلام خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر