آقایان براساس اندام‌تان لباس بپوشید
bato-adv
کد خبر: ۳۵۵۴۴
تاریخ انتشار: 2016 May 02    -    ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳
آیا می‌دانستید که هر شخصی باید لباسی را بپوشد که مناسب قد و قواره او باشد. لباس‌های کسی که بلند یا لاغر است باید با لباس‌های شخصی که کوتاه یا چاق است، متفاوت باشد. در زیر به شما خواهیم گفت که با توجه به اندامی که دارید چطور لباس بپوشید.
آقایان براساس اندام‌تان لباس بپوشیدآیا می‌دانستید که هر شخصی باید لباسی را بپوشد که مناسب قد و قواره او باشد. لباس‌های کسی که بلند یا لاغر است باید با لباس‌های شخصی که کوتاه یا چاق است، متفاوت باشد. در زیر به شما خواهیم گفت که با توجه به اندامی که دارید چطور لباس بپوشید.

اگر لاغر و بلند هستید

به اندام شما باید کمی عرض و پهنا داد. کتی را که انتخاب می‌کنید باید کمری هلالی داشته باشد و همیشه اولین دکمه آن را ببندید. تیشرتی با راه راه‌های افقی مانند تیشرت‌های ملوانی برای شما مناسب است. اگر هوا سرد است شما می‌توانید با روی هم پوشیدن چندین لباس روی هم کمی حجم به بالاتنه خود بدهید. پاچه‌های شلوار یا جین‌تان را تا بزنید تا پاهای‌تان کوتاه‌تر به نظر برسد.

اگر قد کوتاهی دارید در این مورد باید برعکس موارد بالا عمل کنید. شلوار جین شما بهتر است نه تنگ باشد و نه راسته تا پاهای‌تان بلندتر به نظر برسد. پیراهن‌ها و تیشرت‌هایی انتخاب کنید که تک‌رنگ و ساده باشند.

اگر چاق هستید

از پوشیدن لباس‌های خیلی تنگ یا خیلی گشاد دوری کنید. کت شما باید اندازه‌تان باشد و به‌خوبی بر روی شانه‌های‌تان قرار گیرد و دکمه بالایی آن بسته شود تا اندام شما را کمی V شکل سازد. تیشرت‌ها و بلوزهایی با رنگ‌های تیره و پیراهن‌هایی که اندازه‌تان باشد به تن کنید. در مورد شلوار نیزیک شلوار راسته یا شلواری که نه خیلی راسته باشد و نه خیلی تنگ به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اگر اندامی نیرومند یا ورزشکاری دارید

اگر اندامی V شکل دارید، از لباس‌هایی استفاده کنید که راه راه‌های عمودی داشته باشد یا حتی چهارخانه‌ای باشد. می‌توانید پیراهن‌های مردانه تنگ با کمرهای هلالی به تن کنید که به شما خیلی می‌آید. کتی را انتخاب کنید که شانه‌های عریضی داشته باشد و کمر آن تنگ باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر