نگاهی به جالب‌ترین تیشرت‌های دنیا
bato-adv
کد خبر: ۳۵۳۳۴
تاریخ انتشار: 2016 April 30    -    ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
در مطلب زیر نگاهی خواهیم انداخت به چند مدل از بدیع‌ترین تیشرت‌های دنیا که حرف‌هایی برای گفتن دارند.
نگاهی به جالب‌ترین تیشرت‌های دنیابارها و بارها  به آسیب‌ها و صدماتی که مد و دنیایش به افراد، طبیعت، حیوانات و ... وارد ساخته است، پرداخته‌ایم و نشان داده‌ایم که این صنعت چه تاثیرات مخربی بر روی تمامی ابعاد زندگی انسان گذاشته و می‌گذارد. اما در این میان بلاخره کسانی نیز پیدا می‌شوند که کمی احساس مسئولیت کرده و خلاف جریان آب حرکت کنند. در همین صنعت بی‌رحم گاه‌گاه شاهد خلاقیت‌ها و کارهای جالبی نیز هستیم که کمی امیدوارمان می‌سازد. در مطلب زیر نگاهی خواهیم انداخت به چند مدل از بدیع‌ترین تیشرت‌های دنیا که حرف‌هایی برای گفتن دارند.

تیشرت یا مترجم شما در سفر

شنیده‌اید که می‌گویند «هرچیزی قدیمی‌اش بهتر است». در زمان‌های خیلی خیلی قدیم انسان‌ها برای برقراری ارتباط با یکدیگر نقاشی می‌کشیدند. چه اشکالی دارد ما نیز به این کار اجداد خود رو بیاوریم؟

به تازگی تیشرتی طراحی شده که بر روی آن 40 طرح وجود دارد که به ما کمک می‌کند تا بدون گفتن کلمه‌ای منظور خود را بفهمانیم و با افرادی با زبان‌های دیگر ارتباط برقرار کنیم. اگر به دنبال هتل، سرویس‌بهداشتی، رستوران، وای فای، فرودگاه یا تاکسی در یک کشور خارجی هستید، کافی است انگشت خود را بر روی طرح مربوط به هرکدام از آنها بگذارید یا به اصطلاح امروزی بر روی آن کلیک کنید!

تیشرت‌هایی که لبخند بر روی لبان شما می‌آورد

برند اسمایلی و AMI در سال گذشته دست به تولید تیشرت‌ها و سوییشرت‌هایی مردانه زدند که لبخند بر روی لبان شما بیاورد! بر روی این تیشرت‌ها صورتک معروف خندان با کلاهی آبی بر روی سرش نقش بسته است.

تیشرت‌های EL Pradino: مد برای دنیایی بهتر

ال پرادینو در سال 1985 پا به عرصه وجود گذاشت. این برند شامل جوانانی است که دغدغه طبیعت و آسیب‌هایی دارند که بشر به آن وارد می‌کند. اولین مجموعه تیشرت‌های این برند، در واقع نوعی اعتراض به تکنولوژی مدرن و مصرف‌گرایی است.

تیشرت‌هایی در تکریم سالخوردگی

این تیشرت‌ها که محصول برند Wrinkled است به خوبی بیانگر شعار این برند یعنی «پیری زیباست» هستند. تصویر روی این تیشرت‌ها عکس افراد سالخورده با چین و چروک‌های روی صورت‌شان نقش بسته است . Wrinkled سعی در از بین بردن کلیشه «پیری یعنی ضعف و زشتی»، دارد. طرز تفکری اشتباه که روزانه بسیاری از افراد برای فرار از آن خود را به زیر تیغ جراحی می‌سپارند.

تیشرت یا گوگول مپ؟

نگاهی به جالب‌ترین تیشرت‌های دنیا

نگاهی به جالب‌ترین تیشرت‌های دنیا

نگاهی به جالب‌ترین تیشرت‌های دنیا


Alex Szabo-Haslam دست به تولید تیشرت‌هایی زده است که بر روی آن تصویر هشتاد شهر معروف دنیا از پاریس و برایتون گرفته تا برلین و نیویورک دیده می‌شود. هر کدام از افراد می‌توانند یک نقشه متحرک برای همشهریان خود و یا حتی گردشگران باشند!

تیشرت‌هایی برای علاقه‌مندان به حیوانات

نگاهی به جالب‌ترین تیشرت‌های دنیا

نگاهی به جالب‌ترین تیشرت‌های دنیا


نگاهی به جالب‌ترین تیشرت‌های دنیا


نگاهی به جالب‌ترین تیشرت‌های دنیانام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر