نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس
bato-adv
کد خبر: ۳۵۳۲۶
تاریخ انتشار: 2016 April 30    -    ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۳


مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در 21 استان کشور برگزار شد. مردم برای تعیین تکلیف 68 کرسی باقی مانده دهمین دوره مجلس در 55 حوزه در این استانها ، رای خود را به صندوق انداختند.
شمارش آرا که بلافاصله پس از پایان انتخابات آغاز شد در بیشتر حوزه ها پایان یافته و نتایج "حدود نیمی از حوزه ها" نیز اعلام شده است.

نتایج مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

استان آذربایجان شرقی ... حوزه انتخابیه شبستر: معصومه آقاپور علیشاهی ـ حوزه انتخابیه مرند و جلفا: محمد حسن نژاد
استان آذربایجان غربی ... حوزه انتخابیه سلماس: شهروز برزگر کلشانی
استان اردبیل ... حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار: شکور پورحسین شقلان
استان اصفهان ... حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی
استان ایلام ...  حوزه انتخابیه ایلام ، ایوان، چرداول، مهران ، ملکشاهی و شیروان : جلال میرزایی و سلام امینی ـ  حوزه انتخابیه دهلران ، دره شهر ، آبدانان و بدره : شادمهر کاظم زاده
استان تهران ... حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه : قاسم میرازیی نیکو ـ  حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان : حسن نوروزی

استان چهارمحال و بختیاری ... حوزه انتخابیه بروجن : خدیجه ربیعی
استان خوزستان ... حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی ، هفت گل و اندیکا: علی عسگر ظاهری عبده وند ـ حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی ـ حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری: حبیب الله کشت زر ـ  حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه ، هندیجان و بخش جولکی: علی گلمرادی

استان زنجان.... حوزه انتخابیه زنجان و طارم:  علی وقف‌چی، فریدون احمدی ـ حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمد عزیزی ـ حوزه انتخابیه خدابنده: احمد بیگدلی
استان کردستان ... حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد:  منصور مرادی
استان کرمانشاه ... حوزه انتخابیه سنقر: سید جواد حسینی کیا ـ حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری

گلستان ... کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلی پور - حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش: شهرام کوسه غراوی

لرستان ... درود و ازنا: مجید کیانپور
استان مازندران   ...  حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه ، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی : سید علی ادیانی
استان مرکزی  ... حوزه انتخابیه شازند: علی ابراهیمی
استان همدان ... حوزه انتخابیه ملایر: احد آزادیخواه
استان یزد ...  حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه ، خاتم و بهاباد: محمد رضا صباغیان بافقی

استان مرکزی ... اراک، کمیجان و خنداب: سید مهدی مقدسی
استان زنجان ... خدابنده: احمد بیگدلی
استان لرستان ... خرم آباد و دوره: محمد بیرانوندی- محمدرضا ملکشاهی راد
استان فارس ... نی ریز و استهبان: اصغر مسعودی
استان چهارمحال و بختیاری ... اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد: علی کاظمی بابا حیدری
استان آذربایجان غربی ... ارومیه: سید هادی بهادری و روح الله حضرت پورطلائیه

شبكه خبر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر