گرانترین و ارزانترین کتاب نمایشگاه امسال
bato-adv
کد خبر: ۳۴۹۹۰
تاریخ انتشار: 2016 April 27    -    ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۰
حامد میرزابابایی مدیر کمیته بین الملل بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران درباره کتاب های بخش بین الملل در این دوره از نمایشگاه گفت: 46 توزیع کننده لاتین کتاب هایی از پنج هزار و 932 ناشر را در نمایشگاه عرضه خواهند کرد.  همچنین 84 توزیع کننده عربی آثاری از 325 ناشر عرب را در نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.  در مجموع بیش از 160 هزار عنوان کتاب در بخش بین الملل عرضه می شود. 

 

وی افزود: 118 هزار و 36 عنوان کتاب لاتین و  42 هزار و 420 عنوان کتاب عربی در نمایشگاه حضور دارد که از این میان 50 درصد از این کتاب ها به سه سال اخیر (2016- 2015 - 2014 ) مربوط می شوند. از این نظر تلاش شده تا کتاب های جدید و به روز در این بخش عرضه شوند.

 

میرزابابایی درباره موضوعات این کتاب ها گفت: کتاب های لاتین در حوزه علوم انسانی، هنر، فنی و مهندسی، علوم پایه، پزشکی، کتب مرجع و... است. بیشتر موضوعات کتاب های عربی نیز در حوزه علوم انسانی قرار دارد.

 

مدیر کمیته بین الملل درباره ارزان ترین و گرانترین کتاب عرضه شده بخش بین الملل  نیز گفت: امسال گرانترین و ارزانترین کتاب بخش بین الملل کتاب قرآن مجید است. در بخش لاتین کتاب قرآن طلایی با قیمت 80 هزار یورو گرانترین کتاب نمایشگاه است و در بخش عربی نیز ارزانترین کتاب قرآن به قیمت یک و نیم دلار عرضه می شود.

 نسیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر