شرط عجیب فتیله‌ای‌ها برای بازگشت
bato-adv
کد خبر: ۳۴۹۸۹
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: 2016 April 27    -    ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۵
علی فروتن عمو فیتیله ای در خصوص مصاحبه اخیر تهیه کننده برنامه "فیتیله" مبنی بر دوباره به روی آنتن رفتن برنامه "فیتیله" گفت: من و دوستانم خیلی دوست داریم که دوباره "فیتیله" را به خانه های مردم بیاوریم و در پی مذاکرات با رسانه ملی هستیم.


وی تصریح کرد: اما آنچه که در پی مذاکرات با رسانه ملی متوجه شده ایم این است که می خواهند پرداخت به قومیت ها را از "فیتیله" حذف کنیم و این برای برنامه ای که پایه و اساس آن از پرداخت به قومیت ها شکل گرفته است ؛یعنی از بین رفتن، چگونه می شود "فیتیله" را بدون پرداخت به قومیت ها اجرا کرد؟.

عموی فیتیله ای افزود: راستش را بخواهید از یک سال گذشته با اتفاقاتی که برای فیتیله افتاد به طور کلی انگیزه ادامه دادن به این برنامه در من و دوستانم سست شده است، اولین ضربه به فیتیله زمانی خورد که آنتن زنده را از ما گرفتند، ما زمانی با تمام اشتیاق فیتیله را اجرا میکردیم که حس می کردیم به شکل زنده و در لحظه در خانه های مردم هستیم.

وی اظهار داشت: با تمام این تفاسیر باز هم ما دوست داریم و مشتاقیم که به هر شکلی "فیتیله" را به روی آنتن ببریم اما صراحتا باید بگویم اگر اجازه پرداخت به قومیت ها را به ما ندهند بدون شک فیتیله را ادامه نخواهیم داد.

فروتن خاطرنشان کرد: منتظر می مانیم که ببینیم نتیجه مذاکرات چه می شود

میزان

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهاجر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
3
15
درود بر غیرت و شرف شما عموهای فیتیله ای. ظاهرا در این مملکت دیوار شما از همه کوتاه تر بود. آن نماینده بی ادبی که در مجلس به سایر نمایندگان و زنان این مرز و بوم اهانت و هتاکی می کند و امروز راست راست در مجلس راه می رود پس چی ؟ از سنگر خود عقب نشینی نکنید ما راضی به ذلت شما نیستیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
10
5
بر نگردید خسته شذیم بهتره برنامه جدیدتر و بهتری جایگزین بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
7
5
نميخواهيم برگرديد.
ناشناس
|
-
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
2
5
درود بر شما ،مطمئن باشید دعای خیر ملت ایران همیشه پشت سر شماست.امیدوارم خداوند به شما توفیق بدهد و مشتاقیم دوباره شما را همانند قبل پرنشاط و با انگیزه در تلویزیون ببینیم و فراز و نشیب ها مانع پیشرفت و تعالی شما نباشد.
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
3
1
آقای فروتن فرمودند :" صراحتا باید بگویم اگر اجازه پرداخت به قومیت ها را به ما ندهند بدون شک فیتیله را ادامه نخواهند داد"
متاسفانه در کشور ما، مساله پرداختن به قومیت ها فقط به شکل تمسخر گویش ها نمود داشته و بلا شک این همان تخم انگلیسی است که صد سال بعد ازکاشتنش، از خاک سر بر می آورد.
امیدوارم با افزایش سطح فهم و دانشمان با " هم بخندیم" نه " به هم "
پاسخ ها
مینا ارومیه
| |
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
آقا جواد متاسفانه همه فهم و درک شمارو ندارن,اون دو نفر بالایی رو ببین یکی درود فرستاده بر شرف و غیرت! اون یکی خودش رو ملت ایران دونسته واسشون از خدا توفیق خواسته! توجه کنین ازخدا توفیق خواسته!واسه توهین وتمسخر! واسه ناجوانمردانه ترین حالت خنده!! خدای ایشون رو نمیدونم اماخدایی که من میشناسم دستور داده به کسی توهین نکن دل کسی رو نشکن خدای من گفته قومی بر قوم دیگه برتری نداره کسی حق تمسخر دیگران رو نداره واگه دل کسی رو شکستی زمین و زمان رو بسیج می کنم تااز رفتارت پشیمون بشی وعبرت بگیری! راستی آقایون فیتیله ای فکر میکردم این توهین سهوی بوده واز برگشتتون دفاع میکردم ولی الان که برگشتتون رو مشروط به پرداختن به قومیتا کردین فهمیدم قبلی هم سهوی نبوده یعنی شماها تا این حد بی هنرین که نمیتونین بدون توهین به دیگران طنز بسازین؟ بیچاره ایرانیا که صدا وسیماشون اینه و هنرمنداشون امثال شما!
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر