فاطمه معتمدآریا بازیگر «شهرزاد» شد
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۳۴۴۰۷
تاریخ انتشار: 2016 April 21    -    ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۵
در برخی رسانه‌ها و روزنامه‌های معتبر کشور اخباری مبنی بر حضور فاطمه معتمد آریا در قسمت دوم «شهرزاد» منتشر شده است. فصل اول سریال «شهرزاد» در حالی رو به پایان است که پیش تولید فصل دوم به شکلی جدی آغاز شده و گروه تولید علاوه بر تمدید قرارداد بازیگران فصل اول با بازیگران جدید هم وارد مذاکره شدند.

یکی از این بازیگران فاطمه معتمدآریا است که حضورش در فصل دوم سریال شهرزاد تقریباً قطعی است. فصل دوم سریال «شهرزاد» این روزها درحالی مراحل پیش تولید خود را پشت سر می‌گذارد که فیلمنامه آن تقریباً به پایان رسیده واین روزها نغمه ثمینی همراه با حسن فتحی سرگرم بازنویسی و نگارش قسمت‌های پایانی‌اش هستند.

 ماجرای فصل دوم از جایی شروع می‌شود که بعد از مرگ بزرگ آقا اداره همه چیز به قباد می‌رسد و اصلا او همه کاره دم ودستگاه دیوان سالار می‌شود، اما شرایط جدید و قدرت گرفتن قباد به مذاق عمه بلقیس که در کرمان زندگی می‌کند خوش نمی‌آید و او برای گرفتن قدرت از قباد به تهران می‌آید. نقش عمه بلقیس را در آ ین سریال قرار است فاطمه معتمد آریا بازی کند.

 کشمکش او با قباد برای به دست گرفتن قدرت بخشی از قصه فصل دوم است از طرف دیگر قباد در زمانی که قدرت را در دست دارد شرایطی ایجاد می‌کند که فرهاد از ایران برود و مجبور شود درخارج از کشور زندگی خود را ادامه دهد. همین بخش را از فصل دوم در یک کشور خارجی که احتمالاً ارمنستان خواهد بود تصویر برداری می‌شود.

 گروه تولید سریال فصل دوم در تلاش هستند بلافاصله با پایان فصل اول، فصل دوم را کلید بزنند تا بتوانند توزیع آن را از نیمه دوم سال آغاز کنند. فصل دوم سریال «شهرزاد» قرار است در 26 قسمت تهیه شود و به بازار بیاید.
web site hit counter
ميزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر