برگزاری کلاس‌های آموزشی برای والدین دانش‌آموزان
کد خبر: ۳۲۸۳
تاریخ انتشار: 2015 June 27    -    ۰۶ تير ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۷
ساعی خبر داد؛
قصد داریم به منظور ارتقای بهداشت و سلامت بانوان کلاس‌های آموزشی را برای والدین دانش‌آموزان استان تهران در مدارس برگزار کنیم.

مدیرکل امور بانوان استانداری تهران گفت: قصد داریم به منظور ارتقای بهداشت و سلامت بانوان کلاس‌های آموزشی را برای والدین دانش‌آموزان استان تهران در مدارس برگزار کنیم.

زهرا ساعی با اعلام این خبر اظهار کرد: برای اجرای طرح آموزشی خود از معلمان مجرب مدارس و استادان دانشگاه استفاده می‌کنیم. از این طریق در تلاش هستیم در جهت اجرایی کردن سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در زمینه جمعیت گام برداریم و بتوانیم فرزندآوری را نهادینه کنیم.

وی اضافه کرد: تاکنون درباره اجرایی کردن سیاست‌های ابلاغی ریاست جمهوری به صورت منسجم کار نشده است این در حالی است که افزایش جمعیت و نهادینه کردن الگوها و هنجارها در قالب اهداف میان مدت و بلند مدت امکان‌پذیر است.

ساعی در پایان گفت: در این دوره‌ها قصد داریم که ضمن پرداختن به مباحث مربوط به فرزندآوری و فرزندپروری مشاوره‌های لازم را به خانواده‌ها ارائه دهیم و در این مرحله به مساعدت دستگاه‌های اجرایی مانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی و صداوسیما نیاز داریم و به طور حتم از آنان کمک می‌گیریم..

منبع: ايسنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار