حادثه شرم آور در جامعه پزشکی ایران +عکس(+18)
کد خبر: ۳۲۵۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2015 June 27    -    ۰۶ تير ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
در اينستاگرام مي چرخي. عكسي نظرت را جلب مي كند.. عكس نيم تنه خوني مردي. اول فكر مي كني يك فاجعه ديگر در خاورميانه. بعد مي فهمي اتفاق خيلي نزديك تر از اينهاست.

فاجعه براي سوژه اين عكس -كه خودكشيِ ناموفقي داشته - اتفاق نيفتاده. فاجعه را زماني حس مي كني كه هشتگ ها و كامنتهاي زير عكس را مي خواني.

داستان اين است: دكتري جوان عكس مريض اورژانسي اش را از سرِ خوشي در اينستايش آپلود كرده و با همكارهايش در مورد كِيس حرف مي زنند.

هشدار: دیدن تصویر به کودکان و بیماران توصیه نمی شود

حادثه شرم آور در جامعه پزشکی +عکس

حتما هيجان انگيز و خنده دارو "لايك خور"است: تن مرد جواني كه خودش را بطرز ناجوري زخمي كرده.

گرسنه اند. گرسنگي اي كه فقط با تحقير از بين مي رود. گرسنگي روحي كه دارد از زجر انسان لذت مي برد... كامنت گذاران- دكتر و همكارهايش- به مريض فحش ناموسي مي دهندو اورا خرو ...خل اعظم مي خوانند، تحقيرش مي كنند، مشكلش را با متلك و شيرين زباني و شوخيهاي جنسي به هم شرح و بسط مي دهند و آخر هر جمله يك اسمايلي ِ چشمك و چند اسمايلي قهقهه تايپ مي كنند. زماني كه اخلاق ، اخلاق حرفه اي فقط يك جوك مسخره است : " سويسايد؟!! دلم هواي اين مريضا رو كرده ....اعظم !!"

خودت را ميبيني كه زجر كشيده و درمانده افتاده اي زير دستشان. وقتي حتي آنقدر تمركز نداشتي كه خودت را كامل ناكار كني. به تو مي خندند. به هم چشمك مي زنند و به تو مي خندند. به تن رنجور زشتت، به تتوهاي "مبتكرانه" و مسخره ات. به سيگار كشيدنت ، فقرت ، به حال خراب روحي و جسمي ات مي خندند.. و سر آخر يكي شان كامنت ميگذارد كه :" ايييي ملت رواني ان. تميز بميرين ديگه !"

به زجر تو مي خندند و "حال " مي كنند آنانكه بهشان پناه برده اي. از اين ترسناك تر؟

پارسینه
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
-
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
0
1
حالا که نگاه ویژه تر ومتکبرانه تری نسبت به همه داره بهشون می شه.
یک تافته جدا بافته.
اکرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
0
3
به نظر من دانش وادب وتعهد باید در کنار هم آموزش داده شود نسل جدید بی احساس تر شده اند یک پزشک امین مردمه واز بدبختی دیکران باید دلش به لرزه بیفتد و گوشه ای از معظلات اجتماعی را رفع کند نه به آن دامن بزند این پزشک باید توبیخ شود حتی دوستانش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
0
3
متاسفم برای اینچنین پزشک هایی و کلا جامعه پزشکی که اکثرشان دنبال سود و تجارت و منفعتند. همین است وقتی پول معیار احترام و شایستگی و حتی جایگزین قوی تری از علم باشد همین می شود و نباید انتظار دیگری داشت.................
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر