نکات مورد توجه لباس پوشیدن مردان در تابستان
کد خبر: ۳۲۵۲
تاریخ انتشار: 2015 June 27    -    ۰۶ تير ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۸
چی‌رو با چی‌بپوشیم این مطلب ویژه آقایان است و البته همه خانم‌هایی که خیال دارند راهنمای همسر، پدر یا حتی برادرشان برای خوش پوش تر شدن باشند. در ست‌های‌پیشنهادی این مطلب با شما از رنگ‌هایی می‌گوییم که به ظاهرتان حال و هوایی تابستانی و تا دل‌تان بخواهد خنک می‌دهند.
رسمی ولی تابستانی

گاهی لازم است تابستانی بپوشید اما رسمی. در این حالت بدون برو برگرد به ترکیب رنگ آبی‌روشن و قهوه‌ای فکر کنید. اگر کت‌تان را به رنگ قهوه‌ای انتخاب می‌کنید بهتر است دنبال پارچه‌ای باشید که ردی از رنگ آبی هم در آن پیدا باشد.یک پیراهن ساده به رنگ آبی روشن کارتان را راه می‌اندازد.


لباس پوشیدن مردان در تابستان


اما شلوار؛ بهتر است شلوار جین راسته بپوشید البته به رنگی کاملا روشن.حالا می‌ماند جزئیات.  کالج، کمربند و بند ساعت شما باید به رنگ قهوه‌ای تیره باشد. انتخاب این 3 آیتم به رنگ قهوه‌ای وقار لازم را به تیپ تابستانی اما رسمی شما می‌دهد.

چیزی کم دارد!


اگر در میان پیراهن‌های تابستانی‌تان جای رنگ یاسی خالی است شک نکنید که کمد‌لباس شما چیزی کم دارد! رنگ یاسی به قدر کفایت خنک است بنابراین می‌توانید سراغ یک مدل آستین بلند از  این رنگ بروید و در عوض آستین‌های آن را هر اندازه که دوست‌داشتید تا کنید.
با پیراهن یاسی‌تان به یک شلوار کتان به رنگ آبی درست همرنگ با شلوار پیشنهادی ما نیاز دارید.در این ترکیب  فقط می‌توانید به پوشیدن کالج فکر کنید! رنگ پیشنهادی ما هم طوسی است البته از نوع روشنش.

متفاوت بپوشید

لباس پوشیدن مردان در تابستان


از ترکیب رنگ‌ها به خصوص رنگ‌های روشن نترسید؛  آن هم وقتی که  خیال دارید  ظاهری تابستانی و کاملا متفاوت  داشته باشید.نقطه عطف این ترکیب نشاندن رنگ کرم در کنار نوعی آبی یا بهتر است بگوییم سبزآبی، البته از نوع کاملا روشنش است.
برای پیراهن‌تان هم کافی است به یک پیراهن گل‌بهی، تا دل‌تان بخواهد روشن فکر کنید.و اما کفش! حالا باید دقت کنید که کفش‌تان دقیقا همرنگ با کت‌تان باشد. اگر خیلی دقیق باشید حتی می‌توانید به همرنگ بودن رنگ بند کفش و دگمه‌های کت‌تان هم فکر کنید!

ساختار شکن باشید

لباس پوشیدن مردان در تابستان

زرد و سرمه‌ای از آن ترکیب‌های آشنایی است که رفتن سراغ آن به خصوص در فصل تابستان جواب می‌دهد مشروط بر آنکه کمی ساختار شکن باشید.برای یک ساختار‌شکنی ساده در ترکیب زرد و سرمه‌ای باید به یک کت کتان زرد فکر کنید. دقت کنید که کت شما باید زرد آن هم کاملا پر رنگ و لعاب باشد.در مورد شلوار دو انتخاب پیش‌رو دارید یکی شلوار کتان سرمه‌ای (راسته بودنش را فراموش نکنید) و دیگری شلوار جین تیره (به تیره بودنش دقت کنید).

پیراهنی که انتخاب می‌کنيد می‌تواند یک بلوز آستین بلند سفید باشد با راه‌های سرمه‌ای.و اما کفش؛ اگر در انتخاب رنگ کفش‌تان به ترکیبی از رنگ زرد و سفید مثل مدل پیشنهادی ما برسید شک نکنید که به  بهترین انتخاب رسیده‌اید.

 مجله زندگی ایده آل
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر