۳ گوشی دیگر سامسونگ بازنشسته شدند!
کد خبر: ۳۱۸۰۲۱
تاریخ انتشار: 2024 July 05    -    ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۰

۳ گوشی دیگر سامسونگ بازنشسته شدند!

سامسونگ در اقدامی جدید، پشتیبانی نرم‌افزاری از سه گوشی هوشمند خود را به پایان رساند. این لیست شامل گلکسی M۵۱ ۵G، گلکسی A۴۱ و گلکسی M۰۱ می‌شود.

سامسونگ در اقدامی جدید، پشتیبانی نرم‌افزاری از سه گوشی هوشمند خود را به پایان رساند. این لیست شامل گلکسی M۵۱ ۵G، گلکسی A۴۱ و گلکسی M۰۱ می‌شود. با این تصمیم، صاحبان این گوشی‌ها دیگر به‌روزرسانی‌های امنیتی و نرم‌افزاری جدید را از سوی سامسونگ دریافت نخواهند کرد.

 

خداحافظی به ۳ گوشی محبوب و پرفروش سامسونگ

این موضوع شامل گلکسی M۵۱ ۵G، یکی از محبوب‌ترین مدل‌های میان‌رده سامسونگ در زمان عرضه، گلکسی A۴۱ که برای کاربران با بودجه متوسط طراحی شده بود و گلکسی M۰۱ که در دسته گوشی‌های اقتصادی قرار می‌گرفت، می‌شود.

۳ گوشی دیگر سامسونگ بازنشسته شدند!

اگرچه این تصمیم ممکن است برخی از کاربران را ناامید کند، اما باید توجه داشت که ارائه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برای مدت نامحدود امری غیرممکن است. شرکت‌ها معمولاً پس از چند سال، پشتیبانی از مدل‌ها قدیمی‌تر را متوقف می‌کنند تا بتوانند منابع خود را بر روی توسعه و ارائه به‌روزرسانی برای گوشی‌های جدیدتر متمرکز کنند.

با این حال، این به معنای پایان عمر این گوشی‌ها نیست. صاحبان این مدل‌ها همچنان می‌توانند از آن‌ها برای انجام وظایف روزمره خود استفاده کنند. اما دیگر به‌روزرسانی‌های امنیتی و ویژگی‌های جدید در دسترس آن‌ها نخواهد بود.

به کاربران این گوشی‌ها توصیه می‌شود که در آینده به فکر ارتقاء به مدل‌های جدیدتر باشند تا از مزایای به‌روزرسانی‌ها و قابلیت‌های امنیتی نوین بهره‌مند شوند.

گجت نیوز

آخرین اخبار