نتایج مسابقه بهترین ها در برنامه "سه ستاره"
کد خبر: ۳۱۴۰۳
تاریخ انتشار: 2016 March 21    -    ۰۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۰
 

برنامه سه ستاره در حالی در آخرین شب سال ۹۴ روی آنتن رفت، که با تاخیر حدودا یک ساعته پخش آن آغاز شد. در خبر‌ها آمده بود که قرار است حافظ ناظری مه‌مان ویژه علیخانی باشد.

علیخانی در‌‌ همان ابتدای برنامه با عذرخواهی از حضور با تاخیر در برنامه و آنتن، از تازه‌ترین دکور برنامه‌اش رونمایی کرد و پس از نمایش برخی بخش‌ها از سه ستاره دوسال گذشته، کاندیداهای بخش برنامه‌های تخصصی معرفی شدند و پس از آن با حضور تهیه کننده‌های برنامه برگزیده یعنی «سمت خدا» برنامه ادامه یافت.

دومین برنامه منتخب مردم در بخش برنامه‌های تخصصی، «از لاک جیغ تا خدا» بود که هاشم تفکری از تمایل گروه سازنده‌اش، برای دیدار با رهبر معظم انقلاب گفت.

سومین برگزیده تخصصی برنامه هفت بهروز افخمی بود.

* رکنی تهیه‌کننده برنامه «سمت خدا» ضمن ابراز خوشحالی بابت انتخاب دو برنامه دینی در بین کاندیدا‌ها بیان کرد: با تمام این صحبت‌ها انتخاب من آقای افخمی است.

* قریب به یک میلیون نفر در بخش برگزیده برنامه‌های تخصصی رای دادند که در این میان سهم برگزیده نهایی (سمت خدا)، ۴۵۰ میلیون بود.

* علیخانی در ادامه عنوان کرد: «یه چیز می‌گم آقای افخمی ناراحت نشه! تندیس‌های فجرشونو گم کرده‌اند، امیدواریم تندیس سه ستاره گم نشه».

* بعد از پخش تیزر کاندیداهای گزارشگری، میثاقی به عنوان بهترین گزارشگر معرفی شد. میثاقی در حالی روی صحنه آمد که علیخانی در تعریف او گفت: «محمد حسین مجری است که تمامی برنامه هاش را ایستاده اجرا کرده.» میثاقی برای گرفتن تندیسش، با هوادارش همراه با علیخانی سلفی گرفت.

* محسن حاجیلو نفر دوم این بخش بود و حامد میرزاپور نفر سوم. حاجیلو در این بخش گفت: خوشحالم که ما بدون سایت رای مردم را داشتیم که در این بخش میثاقی سری به زیر انداخت وگفت: شرمنده واقعا، ما برنامه مون سایت داره و رای جمع کردیم.

* آمار این بخش را میثاقی اعلام کرد. در حالیکه حدود یک ونیم میلیون در این بخش رای دادند و ۹۰۰ هزار تا را میثاقی جمع کرده.

* گفتگو با آقای‌پور محمدی معاون سازمان صدا و سیما بخش بعدی برنامه «سه ستاره» بود.

* تیزر ورزشکاران مرد سال ۹۴ در حالی پخش شد که می‌رسعید معروف توانست، تندیس این بخش را به خود اختصاص دهد. معروف در این بخش گفت که خودش به کیانوش رستمی رای داده.

* در حالیکه علیخانی به معروف گفت: «با خنده خداحافظی کن» و خواست که بسته معروف را نشان دهند، او با شیطنتی خاص گفت: «چی شد! برنامه خندوانه است؟!»

* عادل فردوسی‌پور به عنوان بر‌ترین مجری سیما، انتخاب شد. رامبد جوان و عموپورنگ هم نفرات بعدی این بخش بودند.

* هوادار رامبد، در حالی تندیس مجری بر‌تر را به او تقدیم کرد که دلیل انتخابش را این طور عنوان کرد: به رامبد رای دادم چون، همه مشکلات خود را با دیدن خندوانه فراموش می‌کردم.

* جوان در بخش دیگری گفت: با اینکه خود را مجری نمی‌دانم و شاید اگر مجری بهتر و مناسبتری برای خندوانه می‌توانست باشه، اما با خودم فکر کردم که آنچه را که خندوانه می‌خواد، خودم بهتر از هر کس دیگری به اجرا می‌گذارم.

* با حضور عمو پورنگ برای دریافت تندیسش، علیخانی به او گفت: ما الان عمو زیاد داریم تو تلویزیون یا خاله؟! و در ادامه به فرضیایی گفت که رامبد به تو و همه ما گفت: «شیرین عقل».

* رامبد نتایج را اعلام کرد. علیخانی با تاکید بر اینکه بیشترین آرا در این بخش ارسال شده گفت بیش از سه میلیون رای در این بخش رسیده.

* رامبد در پایان صحبت هاش به فردوسی‌پور گفت: «عادل تو تو خندوانه هم گفتی تندیس خندوانه را در بهترین جا قرار می‌دی، راجع به تندیس سه ستاره هم همینو می‌گی؟!»

* در حالیکه در این بخش بیشترین زمان را علیخانی به صحبت‌های هم صنفان خود داده بود، عادل فردوسی‌پور در پایان صحبت هاش به رامبد گفت: «ببینم تو اصلا کتاب من را خوندی؟ آن کتاب الان به چاپ ۲۲ رسیده و من مطمئنم که نخوندیش؟!»

* در بخش بعدی به برگزیدگان برنامه‌های ورزش و سرگرمی جایزه اهدا شد و برنامه خندوانه بهترین برنامه تلویزیون در این بخش شناخته شد. رامبد در پایان این بخش از خانواده، پدر و مادرش و همچنین نگار جواهریان تشکر کرد.

* پس از خندوانه، برنامه نود و محله گل و بلبل برنامه‌های برگزیده مردم شناخته شدند.

*بهنام صفوی با حضور در برنامه سه ستاره، از سخت بودن سال ۹۴ و در عین حال حس و حال خاص خودش در طول مبارزه با بیماری‌اش گفت.

* پس از آن با اعلام برگزیده‌های بخش سریال‌های تلویزیونی، سیروس مقدم برای پاینخت به صحنه آمد. پایتخت به عنوان بر‌ترین سریال انتخاب شد و پس از آن کیمیا و در جاشیه.

* مقدم اما در این بخش از تمایل به ساخت سینمایی پایتخت و پایتخت ۵ گفت.

* پس از این بخش، با پخش ترانه بوی عیدی با صدای فرهاد مهراد، سه ستاره به سراغ معرفی خوانندگان تیتراژ برنامه‌های تلویزیونی رفت.

* خواجه امیری برای تیتراژ «ماه عسل» جایزه بر‌ترین خواننده به انتخاب مردم را گرفت. سالار عقیلی و یغمایی هم نفرات بعدی بودند. در این بخش خواجه امیری و یغمایی هردو اجرای زنده داشتند.

*کامبیز دیرباز برای دو فیلم «میکائیل» و «پشت بام تهران» بهترین بازیگر مرد تلویزیون در سال ۹۴ شد. تنابنده و رضویان بعد از او قرار گرفتند. تنابنده در حالی در مورد برگزیده شدنش حرف زد که تصویربرداری از او در فرودگاه بین المللی و پیش از سفر نوروزی او انجام شده بود.

* رضویان هم روی صحنه آمد و از مسئولیت خود پس از دریافت این تندیس گفت.

* اما در بخش انتهایی قسمت اول برنامه سه ستاره در شب سال نو، بختیاری به عنوان بهترین بازیگر زن منتخب مردمی معرفی شد.

با این وصف تنها در یک بخش آن هم بهترین ورزشکار زن سال ۹۴، برگزیده نهایی نا‌معلوم باقی ماند که آن هم در بخش دوم برنامه که از ساعت ۶ صبح آغاز می‌شود، معرفی خواهد شد.

اما در لحظات پایانی سال ۹۴ اتفاق خاصی در برنامه سه ستاره افتاد.

* فرزاد حسنی و رضا رشید‌پور به عنوان سورپرایز ویژه احسان علیخانی پا به صحنه گذاشتند.

* رشیدپور در‌‌ همان ابتدا از سختی اجرای زنده و حضورش در برنامه زنده تلویزیونی پس از ۷ سال گفت.

* شباهت ظاهری و البته پوشش مشابه دو مجری مه‌مان برای دقایقی لحظات مفرح و خوبی را فراهم آورد.

* در ادامه رشیدپور اشاره کرد که ما خیلی پولداریم چرا که مردمی را داریم که همیشه کنارمون هستند و به ما انرگی می‌دهد. و من به امید خدا دو برنامه در شبکه سه به زودی خواهم داشت. اینجا بود که علیخانی گفت: نیومد دو تا برنامه گرفتی؟!

* حسنی هم از ادامه دار شدم برنامه اکسیر و البته احتمال برنامه دیگری در با اجرای مشترک با رشیدپور گفت.

* شوخی‌های رشیدپور و حسنی ادامه داشت تا اینکه حسنی در حرفهای پایانی یادی کرد از مهران دوستی و منوچهر نوذری و رشیدپور از مادران وخانواده‌های شهدا و جانبازان کشورمان گفت.

پس از آن ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی که در سریال کیمیا نقش آزاده را بازی می‌کرد در برنامه خاضر شدند. و از آشنایی خود گفتند.

*سهیلی اشاره کرد که با همسرش در پاریس آشنا شده و گلوریا هم به خوبی به زبان فارسی صحبت می‌کرد و با شادمانی از مهربانی مردم با خود گفت.

* گلوریا در ادامه از علاقه‌اش به بازیگری گفت و البته اینکه دستمزدش از سریال کیمیا را همسرش از او گرفت! و در اینجا بود که سهیلی گفت: به هر حال زندگی خرج داره! (خنده)

* حافظ ناظری، پسر استاد ناظری در برنامه در لحظات آخر برنامه حاضر شد. ناظری در ادامه شعر «از صدای سخن عشق ندیدم خوش‌تر» را به عنوان عیدانه به مردم تقدیم کرد.


اتاق خبر24
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر