مدل موی جمع با بافت تیغ ماهی
کد خبر: ۳۱۳۳۰
تاریخ انتشار: 2016 March 21    -    ۰۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵
مدل موی جمع با بافت تیغ ماهی برای هر میهمانی از میهمانی عصرانه گرفته تا جشن عروسی مناسب است. شاید تصور کنید به دست آوردن این بافت کار مشکلی است. امّا با کمک این متن و آموزش مرحله به مرحله آن به راحتی می‌توانید مدل موی جمع با بافت تیغ ماهی را درست کنید.

 مدل موی جمع با بافت تیغ ماهی برای هر میهمانی از میهمانی عصرانه گرفته تا جشن عروسی مناسب است. شاید تصور کنید به دست آوردن این بافت کار مشکلی است. امّا با کمک این متن و آموزش مرحله به مرحله آن به راحتی می‌توانید مدل موی جمع با بافت تیغ ماهی را درست کنید. اگر دنبال مدل مویی بوده‌اید که برای همه موقعیت‌ها مناسب باشد، این مطلب به شما کمک می‌کند تا یک مدل موی آسان و زیبا را آموزش ببینید.


فرق سر را از بالای ابتدای ابروی سمت راست شروع کنید و به طور مورب به سمت گوش سمت چپ ادامه دهید و هر دو قسمت موی جدا شده را با کش پلاستیک هم رنگ مو ببندید
سپس قسمت بالای مو را از سمت چپ، دم اسبی ببندید و قسمت پایین مو را در سمت راست و پشت گردن با کش پلاستیکی همرنگ موها ببنید.

یک تکه کوچک از موها را دور کش پلاستیک ببندید تا کش مخفی شود.

یک تکه کوچک مو را از زیر دم اسبی کنار شقیقه جدا کنید و دور کش ببندید تا کش دیگر مشخص نباشد. آن را با سنجاق سر محکم کنید.

 

 دم اسبی‌های را مدل تیغ ماهی ببافید. لازم نیست در انجام بافت خیلی دقت کنید تا کاملاً تمیز و مرتب باشد.

بافت‌ها را در سمت چپ سر محکم کنید.

انتهای بافت سمت شقیقه را به پشت گردن بیاورید و آن را با دو سنجاق سر محکم کنید. سپس، بافت دیگر را به سمت بالا و تکه  قبلی بافت با سنجاق وصل کنید. انتهای آن را زیر بافت قبلی مخفی کنید و با سنجاق محکم کنید.

 

در انتها کمی اسپری مو به موها بزنید تا حالت آن حفظ شود.

مدآنلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر