رونمایی از بزرگترین خودرو چوبی در ایران+عكس
کد خبر: ۳۱۳۱۳
تاریخ انتشار: 2016 March 20    -    ۰۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶
بزرگ ترین ماشین چوبی ایران ظهردیروز در شهرستان گچساران رونمایی و نصب شد.

 ظهر دیروز  با حضور شهردار و اعضای شورای شهر گچساران، بزرگ ترین ماشین چوبی ایران در این شهرستان رونمایی و نصب شد.

 

طراح این ماشین چوبی فردین کریمی شهروند گچسارانی بوده و این ماشین چوبی در بوستان لاله «پارک  دوستی» شهرستان گچساران جهت بازدید شهروندان و مسافران و گردشگران نصب شد.

 

شهردار گچساران در این آئین با تبریک سال نو، اظهار داشت: نصب این ماشین چوبی که بزرگ ترین ماشین چوبی در ایران بوده، یک نماد و منظر خوبی در شهرستان بوده است.

 

اردلان زینل‌زاده با اشاره به اینکه گچساران شهری بوده که در مسیر مسافران و گردشگران نوروزی قرار دارد، افزود: گچساران یکی از شهرهایی بوده که در ایام نوروز پذیرای مسافران نوروزی بسیاری است.

 

وی خاطرنشان کرد: شهروندان گچسارانی و مسافران و گردشگران نوروزی می‌توانند در بوستان لاله «پارک دوستی» شهر این ماشین چوبی را که توسط یک شهروند گچسارانی ساخته شده را مشاهده کنند.

 

شهردار گچساران با تقدیر و تشکر از فردین کریمی طراح این ماشین چوبی، گفت: شهرداری گچساران از طرح‌هایی که به نمای هر چه بهتر زیبایی شهر کمک کند، استقبال می‌کند.

 

زینل‌زاده با اشاره به اینکه طراح این ماشین چوبی نشان داد و اثبات کرد که جوانان گچسارانی از توانایی‌های بالایی برخوردار هستند، افزود: اگر جوانان ما بخواهند می‌توانند چنین طراحی‌هایی داشته باشند.

 

وی با اشاره به هزینه ساخت این ماشین چوبی، اظهار داشت: این طرح جزو طرح‌های منحصر به فردی بوده و قیمت آن توافقی است ولی براساس میزان چوب مصرف شده و ساعت و روزهایی که طراح آن مشغول ساخت آن بوده، هزینه آن بین 350 میلیون تا 400 میلیون ریال است.

 
شهردار گچساران ابراز کرد: شهرداری گچساران از این طرح‌ها استقبال می‌کند و امیدواریم این طرح‌ها نما و زیبایی خاصی به شهرستان گچساران دهد.
تسنيم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر