قتل جوان ۲۱ ساله در شمال تهران
کد خبر: ۲۹۲۵۱۷
تاریخ انتشار: 2023 September 28    -    ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۷
 رئیس پلیس آگاهی پایتخت از قتل جوان ۲۱ ساله در شمال شهر تهران خبر داد.
 رئیس پلیس آگاهی پایتخت از قتل جوان ۲۱ ساله در شمال شهر تهران خبر داد.
 
سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل در یک نزاع بین راکبان پیک موتوری در شمال شهر تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در اختیار کارآگاهان زبده اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
وی افزود: کاراگاهان در گام نخست با بررسی جسد مقتول آثار جراحت بر سینه و بازوی سمت چپ و کتف سمت راست مشاهده کردند و در ادامه با تحقیقات میدانی از صحنه جرم متوجه شدند؛ برخی از راکبان پیک موتوری به دلایل مختلف دست به تجمع زده و برخی دیگر نیز مخالف تجمع کنندگان بودند که به دلیل اختلاف نظر با یکدیگر به نزاع و درگیری پرداخته و در این درگیری فردی با چاقو و جسم سخت، ۲ نفر از تجمع کنندگان را مصدوم و از محل متواری می‌شود.
 
این مقام انتظامی اشاره کرد: در این حادثه بلافاصله مصدومان درگیری روانه بیمارستان شدند که یکی از مصدومان بر اثر شدت جراحات وارده فوت و نفر دیگر پس از مداوا از بیمارستان ترخیص می‌شود.
 
سردار ولیپور گودرزی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با استفاده از روش‌های میدانی و منابع اطلاعاتی هویت و مخفیگاه چند تن از عوامل درگیری را شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی بلافاصله دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی برای پی جویی‌های انتظامی انتقال یافتند.
 
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه عنوان کرد: متهمان در بازجویی‌های اولیه اظهار بی اطلاعی کرده، اما در ادامه با توجه به مستندات موجود صراحتاً به اتفاقات رخ داده معترف شدند.
 
وی افزود: در شاخه دیگری از بررسی‌ها کارآگاهان موفق شدند با استفاده از روش‌های اطلاعاتی هویت و مخفیگاه ضارب اصلی را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را حین خروج از تهران دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی انتقال دادند.
 
این مقام انتظامی در ادامه متذکر شد: قاتل در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرم علیه خود بود، اما در ادامه با توجه به اسناد موجود ناگزیر لب به اعتراف گشود و به قتل جوان ۲۱ ساله در شمال شهر تهران معترف شد.
 

وی در پایان خاطرنشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار