پسر عمه زا برای تیم والیبال نماهنگ می سازد
کد خبر: ۲۹۱۶
تاریخ انتشار: 2015 June 23    -    ۰۲ تير ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۳
امیر سلطان احمدی گفت: این روزها به سفارش برنامه «خندوانه» به همراه محمد بحرانى و میثم کزازى مشغول ضبط موسیقى براى قدردانى از تیم ملى والیبال ایران هستیم.

«امیر سلطان احمدی»گفت: این روزها به سفارش برنامه «خندوانه» به همراه محمد بحرانى و میثم کزازى مشغول ضبط موسیقى براى قدردانى از تیم ملى والیبال ایران هستیم.

وی ادامه داد: ترانه سرای اثر من هستم و به همراه محمد بحرانی خواننده‌های آن هستیم و کزازی نیز بخش آهنگسازی را عهده دار است.

عروسک گردان پسرعمه زا در همین رابطه افزود: سال گذشته همراه با بحرانی یک موسیقی تصویری را برای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی خواندیم که برای اولین بار از برنامه «رادیو هفت» پخش شد.

نویسنده آیتم «رادیو عکس» در برنامه «یک برش از زندگی» درباره تفاوت بین کلیپ فوتبال و والیبال کار شده توسط همین گروه نیز گفت: این کار علاوه بر ضبط موسیقی، موزیک ویدیو نیز دارد و این موزیک ویدیو جدید نسبت به کار قبلی‌مان که برای فوتبال کار کردیم کمی جدی‌تر و حماسی‌تر است.

سلطان احمدی درباره زمان پخش این کلیپ بیان کرد: زمان دقیق پخش را نمی‌دانم، اما فکر می‌کنم تا پایان هفته جاری و با توجه به اتمام مسابقات والیبال این کلیپ از برنامه «خندوانه» پخش شود.

منبع: فارس


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر