نکته های طلایی برای شیک پوشی
کد خبر: ۲۸۴۳
تاریخ انتشار: 2015 June 22    -    ۰۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
اگر می خواهید در انظار عموم شیک ومرتب به نظر بیایید به شما توصیه می کنیم که به نکات زیر توجه نمایید.

نکته های طلایی برای شیک پوشی

1-همیشه لباس های خود را به گونه ای انتخاب کنید که کاملا اندازه شما و مناسب با محلی باشد که به آن جا می روید.

2-در هنگام پوشیدن لباس با رنگ ها بازی کنید. برای پیراهن و کت یا مانتو و روسری خود از رنگ هایی استفاده کنید که به هم نزدیک باشند از یک طیف رنگی باشند یا همدیگر را به زیبایی تکمیل کنند.

نکته های طلایی برای شیک پوشی

3-در انتخاب لباس از لباس های رو به به لباس های زیر برسید مثلا: اول از کت وشلوار شروع کنید بعد پیراهن و سرانجام کفش..کمربندو..... به همین ترتیب آنها را با هم ست کنید.

4-اگر تی شرت می پوشید از تی شرت های یک رنگ استفاده کنید از پوشیدن لباس های شلوغ یا با شکل و کلمات نامناسب خوداری کنید.

5-اگر جوان هستید ترکیب لباس های اسپرت با لباس های رسمی می تواند شما را متفاوت جلوه دهد. مثلا: پوشیدن تی شرت زیر کت و شلوار.

6-اگر شما فردی لاغر هستید لباس هایی با رنگ های متفاوت اما هماهنگ با یکدیگر بپوشید اما اگر چاق هستید لباس های کاملا یکرنگ و یکپارچه و ترجیحا تیره می تواند وزن شما را متناسب تر جلوه دهد. استفاده از طرح های راه راه عمودی هم شما را قدبلندتر و کشیده تر نشان می دهد.

7-اگر قرار است از لباس های استفاده کنید که مد روز است اما در آن احساس راحتی ندارید و کمی معذب هستید اصلا از آن استفاده نکنید. هیچ مدی زیباتر از پوشیدن چیزی نیست که کاملا با اندام شما متناسب باشد و در آن احساس راحتی کنید.

8-بیشتر افراد بیش از هر چیز به کفش شما توجه می کنند کفشی که می خرید باید با رنگ سایر لباس هایتان همخوانی داشته باشد مثلا:برای آقایان کت و شلوار سرمه ای با کفش های مشکی و برای خانوم ها مانتوی کرم رنگ با کفش های قهوه ای بسیار ارزنده تر است. حتی به اینکه کفش هایتان همیشه واکس داشته باشد دقت کنید حتی کفش های معمولی واکس خورده بهتر از کفش های گران قیمتی است که تمیز نیستند.

نکته های طلایی برای شیک پوشی

9-رنگ جوراب ها بهتر است همرنگ یا تیره تر از شلوار باشند معمولا جوراب هایی که یکدست تیره هستند با اقلام دیگر راحت تر ست می شوند.

نکته های طلایی برای شیک پوشی

10-خانوم ها بهتر است در انتخاب رنگ روسری..شال و مقنعه خود از قواعد تناسب بین رنگ پوست و چشم با پارچه مورد نظر خود استفاده کنند. مثلا: روسری..مقنعه یا شال با رنگ های تیره صورت را لاغر تر و کشیده تر نشان می دهد و در نتیجه این رنگ ها برای صورت های تو پر و گونه های برجسته مناسب ترند.

11-آقایان برای خوش تیب تر شدن بهتر است به جزئیاتی مانند : ساعت مچی..کیف پول و ساعت دستی نیز توجه کافی داشته باشند. اگر قصد خرید ساعت را دارید توصیه می کنیم ساعتی با بند نقره یا استیل را انتخاب کنید. اگر چرم را ترجیح می دهید از یک طرح محکم و مردانه استفاده کنید. رنگ کیف پول یا کیف دستی شما بهتر است با کفش و کمر بندتان هماهنگی داشته باشد. حتی الامکان از کیف پول های کوچک تر استفاده کنید.

12-سایه های روشن از رنگ های مثل صورتی..سبز نعنایی..نقره ای یا آبی در زمینه رنگ های سیر...می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

13-در هنگام خرید کردن حتی اگر به تناسب لباس با اندام خود اطمینان کامل دارید بازهم پرو کردن لباس بهتر از پرو نکردن آن است. سعی کنید وقتی خسته هستید یا اینکه حالتان چندان خوب نیست به خرید نروید زیرا به دلیل احساسی که دارید با عجله خرید را تمام خواهید کرد و دقت کافی را در این زمینه نخواهید داشت.

پرشین وی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر