نامه معاون دانشگاه آزاد به اساتید: باید به دانشجویان بی حجاب تذکر دهید
کد خبر: ۲۸۲۲۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2023 June 09    -    ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۳

نامه معاون دانشگاه آزاد به اساتید: باید به دانشجویان بی حجاب تذکر دهید

مسئول اجرایی سازی بیانیه رسالت تعلیم و تربیت اجتماعی دانشگاه آزاد در نامه ای تاکید کرد: اساتید ضروری است به افرادی که مبادرت به کشف حجاب می کنند تذکر دهند.
مسئول اجرایی سازی بیانیه رسالت تعلیم و تربیت اجتماعی دانشگاه آزاد در نامه ای تاکید کرد اساتید باید به دانشجویانی که کشف حجاب می کنند، تذکر دهند.
 
به گزارش سلام نو به نقل از«انتخاب»؛ فرزاد جهان بین معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد و مسئول اجرایی سازی بیانیه رسالت تعلیم و تربیت اجتماعی در نامه‌ای مواردی را پیرامون موضوع کشف حجاب و لزوم برخورد با آن در دانشگاه آزاد مطرح کرد.
 
متن نامه به شرح زیر است؛
 
رؤسای محترم استان‌ها و واحدهای ویژه
 
با سلام و احترام؛
 
چنانچه مستحضرید در بیانیه رسالت تعلیم و تربیت اجتماعی ریاست دانشگاه در موضوع آراستگی و شئون رفتاری در کنار تاکید بر تبیین و نقش آفرینی همگانی در این موضوع مهم به عنوان اصل و قاعده و وظیفه اصلی، در برخورد با موارد احتمالی که دستورالعمل آراستگی و شئون رفتاری توسط افرادی مراعات نشود، سه سطح از کنش در نظر گرفته شده است. در سطح اول در کلاس و توسط اساتید.
 
خرید محبوبترین ماشین اصلاح و ریش تراش از جانبی
خرید محبوبترین ماشین اصلاح و ریش تراش از جانبی
 
خرید از جانبی
yektanet-logo-signتبلیغ
در سطح دوم در محیط دانشگاه و با محوریت معاونت‌های فرهنگی دانشجویی و کمک حراست و در سطح سوم در موارد ناهنجاری بیّن و فساد سیستماتیک توسط حراست.
 
در سطح اول و نقش اساتید در کلاس درس، توجه عزیزان را به چند نکته جلب می‌کنم و بر اجرای آنها تاکید می‌نمایم:
 
۱- اساتید ضروری است از باب حفظ حقوق عامه و تضمین کیفیت یادگیری، به افرادی که مبادرت به کشف حجاب در کلاس درس یا نقض سایر موارد مندرج در دستورالعمل آراستگی و شئون رفتاری می‌نمایند تذکر دهند. معاونت‌های آموزش موظفند این موضوع را با اساتید طرح نمایند.
 
۲- چنانچه احتمالاً دانشجویی نسبت به تذکر استاد بی توجهی کرد، استاد ضروری است اسامی را ثبت و در اختیار گروه آموزشی قرار دهد.
 
۳- گروه آموزشی موظف است اسامی را در اختیار معاونت آموزشی قرار دهد و معاونت آموزشی در اختیار دبیرخانه کمیته انضباطی قرار دهد.
 
۴- کمیته‌های انضباطی بر اساس پروتکل‌های موجود عمل خواهند کرد.
 
انتظار اساتید، اکثریت قاطع دانشجویان عزیز و خانواده‌های معززشان از همه ما آن است که محیط دانشگاه محیطی آراسته باشد و خصوصاً دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که با افتخار در سبد خانوارشان برای تحصیلات دانشگاهی هزینه می‌کنند بتوانند در چنین محیطی آراسته، علم آموزی کنند و امروز ذخیره‌ای ارزشمند از آمادگی علمی، ایمانی، مهارتی و اجتماعی برای فردای درخشانشان فراهم آورند.
 
بر این اساس، با هر نوع بی توجهی احتمالی به این مفاد ۴ گانه حسب ضوابط قانونی برخورد خواهد شد.
سلام نو
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۰
0
2
چه کار باطلی
آخرین اخبار